تور وان از ارومیه

هتـــلـــــهـای تور وان از ارومیه

اطـــلاعــــات مســـیر سفـــر

شـــروع ســـفر:None
مدت اقـــامت:۶ روز و ۷شب
پـــایـان ســـفر:None
documents
مـــدارک
description
توضــیـحات
services
خدمــــات

تور وان از ارومیه

تور وان از ارومیه

 

تور وان از ارومیه یکی از بهترین انتخاب‌ها برای گردشگران ایرانی است که می‌خواهند با کمترین هزینه تجربه یک سفر خارجی را بدست آورند. وان از شهرهای شرقی کشور ترکیه است که بدلیل نزدیکی به ایران و همسایگی ترکیه با ما به یک مقصد ارزان قیمت و مناسب تبدیل شده است؛ علاوه بر نزدیکی کشور ترکیه به ایران، عدم نیاز به داشتن ویزا برای سفر به وان ترکیه از دیگر دلایلی است که باعث شده تا سفر با تور وان از ارومیه در بین مسافران و گردشگران پرطرفدار شود و هر سال بیش از هزاران نفر به این شهر زیبا سفر کنند.

شهر وان به عنوان نزدیک‌ترین شهر مرزی ترکیه به ایران، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای تجربه خریدی بسیار ارزان از بهترین برندهای دنیا است. سالانه گردشگران ایرانی زیادی برای خرید ارزان به این شهر زیبای ترکیه سفر می‌کنند.

آژانس پرنده مهاجر به شما پیشنهاد میدهد که برای خرید تور شهر وان مدت اقامت 3شب و 4روز را انتخاب کنید

شرایط واکسن کرونا برای عبور از مرز به چه صورت است

برای این سفر باید حتما کارت واکسن داشته باشید (حتی یک دوز) و در کنار آن تست پی سی آر کمتر از 72 ساعت نیز نیاز است.

 

فاصله شهر ارومیه تا وان چقدر است

از شهر ارومیه تا شهر خوی با اتوبوس حدودا 15 ساعت زمان می برد. و از مرز تا مرکز شهر وان حدودا 2 ساعت در راه خواهی بود. البته خاطر نشان می کنم که این زمان ها در زمان های مختلف و ترافیک جاده ای متغیر خواهند شد. برای مثال وقتی با تور وان نوروز به این شهر سفر می کنید، ترافیک بیشتری را مشاهده خواهی کرد تا زمان های عادی و غیر تعطیل
در حال حاضر مسافران ایرانی نیازی به اخذ ویزا کشور ترکیه ندارند. بنابراین پاسپورت مسافران لب مرز چک می شود و در صورت نداشتن مشکل، می توانند به راحتی از خروجی مرز رازی رد شده و به سمت شهر زیبای وان حرکت کنند.

 
نحوه اجرای برنامه تور وان از ارومیه به چه صورت است

    حرکت معمولا شب ها حدودا بین ساعات 12:00 الی 20:00 از ارومیه می باشد.
    مسافران با اتوبوس های 25 نفره vip به سمت مرز مشترک ایران و ترکیه ترانسفر می شوند.
    هنگام رسیدن به مرز، گذرنامه های مسافران به ترتیب، توسط ماموران ورودی ترکیه چک می شود.
    بعد از آن داخل ترمینال اتوبوسرانی، مسافران به ترتیب با ون های هفده نفره به سمت شهر وان و در نهایت هتل انتخابیشان هدایت می شوند.
    روز پایانی سفر هم طبق برنامه فوق، مسافران به ارومیه ترانسفر می شوند.
    مدنظرت باشد که روز برگشت، در مرز ایران، مسافران باید تست pcr بدهند (با هزینه خود مسافر)، تا اجازه ورود به کشورمان را داشته باشن

 

بهترین هتل های تور های وان

انواع هتل ها با قیمت های متفاوت برای شما گردشگران مهیا شده و آماده خدمت گذاری هستند. اگر دنبال یک هتل لوکس هستید می توانید در هتل DoubleTree by Hilton اقامت کنید. همچنین میتوانید در هتل Mavi Tuana با هزینه بسیار مناسب و خدمات عالی اقامت کنید. پس جای نگرانی برای اقامت وجود ندارد.

    هتل دوسکو
    هتل تامارا
    هتل بزرگ وان
    هتل دابل تری بای هیلتون وان
    هتل رزمینا

در سفر به وان از ارومیه دلار ببریم با لیر

واحد پول ترکیه لیر است و برای خرید لیر می توانید از دو راه اقدام کنید. یا اینکه از ایران دلار تهیه کنید و در صرافی های ترکیه به لیر تبدیل کنید و راه دوم اینکه مستقیم از صرافی های ایران لیر تهیه کنید.

چطور با اتوبوس از ارومیه به وان ترکیه برویم

شما به راحتی می توانید از طریق زمینی به وان سفر کنید و از ماشین شخصی خودتان استفاده کنید که در اینصورت باید دارای گواهینامه بین المللی یک ساله باشید و هزینه پلاک بین المللی و هزینه بیمه های مربوط به عوارض خروج از کشور را در شعب بانک ملی بپردازید. یا اینکه ماشین خود را در پارکینگ های پایانه مرزی قرار دهید و با استفاده از تاکسی یا ون به وان بروید. تورهای مسافرتی وان ترکیه هم گزینه مناسب برای سفر به وان هستند.

تور وان از ارومیه

تـــورهـــای مشـــابـــه

نـــظرات کاربـــران

نظرات خود را در مورد این تور با ما به اشتراک بگذارید

0 دیدگاه ثبت شده است