۰۲۱-۴۴۰۰۰۰۰۰ مشاوره رایگان

درباره ما

تور قبرس تابستان 1402

مسیر سفر

شروع سفر:‌
فرودگاه مبدا: فرودگاه امام خمینی بار مجاز: کیلو
مدت اقامت : شب و روز
فرودگاه مقصد: بار مجاز: کیلو
پایان سفر:

مدارک و خدمات

تورهای مشابه

سوالات متداول

  • شور قبرس که با نام های جزیره قبرس و جمهوری قبرس نیز شناخته می شود، کشوری متشکل از دو بخش قبرس شمالی و قبرس جنوبی می باشد. این کشور سومین جزیره پر جمعیت دریای مدیترانه بوده و از جنوب با یونان و از غرب با سوریه همسایه است. این جزیره به دلیل داشتن مناظر طبیعی بکر و آب و هوای بسیار سالم، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.از این رو سالانه مهاجران بسیاری با اهداف گوناگون به این کشور سفر می نمایند. یکی از روش های سفر به قبرس، سفر توریستی و تفریحی می باشد که هم به صورت شخصی و هم با همراهی تور مسافرتی قابل انجام است.

  • شبه جزیره کارپاس سرزمینی آرام با کیلومترها ساحل شنی بکر است که در شمال شرقی قبرس شمالی قرار دارد. یکی از مهمترین جاذبه های این شبه جزیره کلیسای آندریس است که تاریخی و معماری جذابی دارد. اینجا به حیات وحش و به خصوص الاغ های وحشی معروف است و خیلی ها آن را یکی از جذاب ترین جاذبه های قبرس شمالی می دانند.

  • قِبرِس (به یونانی: Κύπρο ) با نام رسمی جمهوری قبرس (به یونانی: Κυπριακή Δημοκρατία ) کشوری جزیره‌ای، در خاورمیانه و در شرق دریای مدیترانه است. پایتخت و بزرگ‌ترین شهر این کشور، نیکوزیا است. قبرس در جنوب ترکیه، غرب سوریه، جنوب شرقی یونان، شمال مصر و شمال غربی اسرائیل، لبنان و غزه قرار دارد.قِبرِس (به یونانی: Κύπρο ) با نام رسمی جمهوری قبرس (به یونانی: Κυπριακή Δημοκρατία ) کشوری جزیره‌ای، در خاورمیانه و در شرق دریای مدیترانه است. پایتخت و بزرگ‌ترین شهر این کشور، نیکوزیا است. قبرس در جنوب ترکیه، غرب سوریه، جنوب شرقی یونان، شمال مصر و شمال غربی اسرائیل، لبنان و غزه قرار دارد.

نظرات کاربران

نظرتان را در مورد این تور با ما به اشتراک بگذارید

امتیاز 4.5 از 5 | از بین 4 امتیاز دهنده به تور قبرس تابستان 1402

0 دیدگاه ثبت شده

جستجوی تور
منوی سایت