تور مارماریس تابستان 1402

هتـــلـــــهـای تور مارماریس تابستان 1402

اطـــلاعــــات مســـیر سفـــر

شـــروع ســـفر:None
مدت اقـــامت:۶ روز و ۷شب
پـــایـان ســـفر:None
documents
مـــدارک
description
توضــیـحات
services
خدمــــات

تور مارماریس تابستان 1402

تور مارماریس تابستان 1402

خوب است بدانید تور مارماریس تابستان 1402 در اصل سفری به بهشت گردشگری ترکیه (مارماریس) بشمار می رود. تور مارماریس یک سفر رویایی است البته شما باید در تور خود خدمات کاملی را داشته باشید تا از بهترین خدمات در تور مارماریس بتوانید بهترین بهره را ببریدهمچنین وجود جنگل های بکر و درختان سر به فلک کشیده مارماریس در کنار سواحل شنی و چشم نواز منظره ای جذاب را در مجموع به وجود آورده که آن را متفاوت از نقاط دیگر ترکیه کرده است، به همین دلیل افراد زیادی تصمیم می گیرند که برنامه هایشان را به نحوی تنظیم کنند که در تعطیلات تابستانی فرصت سفر به این جزیره زیبا و دوست داشتنی را داشته باشند. تابستان های مارماریس شلوغ تر از دیگر ایام سال است اما بهترین زمان سفر به حساب نمیآید! دلیل این موضوع نیز شدت گرمای بالا و افزایش قیمت تور مارماریس تابستان 1402 نسبت به دیگر ایام سال است. گردشگران در این ایام فقط به دلیل استفاده از تفریحات آبی و دریایی به مارماریس سفر می کنند. اگر شما نیز جزو این دسته از افراد به حساب می آیید باید وضعیت شهر و این تور آن را در تابستان به خوبی بررسی کنید تا بهترین بهره از پولتان ببرید .

 

لاکچری ترین پرواز ها ✔️✔️✔️✔️ ترکیش ، معراج ، ایران ایرتور
مدت اقامت با هواپیما ✔️✔️✔️✔️ از 6 شب تا 10 شب
منطقه های تفریحی (آبی) گردشگری ✔️✔️✔️✔️ بله دارد.

 

در ادامه این اطالعات را به شما خواهیم داد . شهر مارماریس دارای سواحل بسیار حیرت انگیز که انواع ورزش های آبی و تفریحی را می توان در آن ها تجربه کرد؛ همچنین پارکهای آبی متنوع و گشت و گذار با قایق های لوکس دالیلی می باشند که فصل تابستان را به بهترین زمان برای سفر به این مقصد تبدیل کرده و اما اگر به دنبال پیدا کردن تور مارماریس ویژه تابستان 1402 هستید و ترجیح می دهید که قیمت تور مناسب باشد با آژانس پرنده مهاجر، آژانس تخصصی تور مارماریس تماس بگیرید چرا که کارشناسان تور مارماریس ما آماده راهنمایی شما براییافتن بهترین آفر تور ترکیه در جشنواره تابستانه مارماریس و رزرو بهترین تور مارماریس در کنار شما خواهند بود . 

وضعیت آب وهوای تور مارماریس در تابستان به چه صورت است ؟

در تابستانهای مارماریس، خبری از باد و باران نیست. همین موضوع سیل گردشگران را به سمت این منطقه روانهمیکند. قیمت هتلها در این فصل باال میرود و ساحل دریا شلوغتر از همیشه است. دمای هوای مارماریس در روزهای تابستان به ۳۴ درجه سانتیگراد هم میرسد. البته که شبهای تابستانی هم گرم هستند و در بعضی از شبها دما ۲۱ درجه سانتیگراد میشود.اگر از شلوغی خوشتان نمی آید و میخواهید در ساحل با خودتان خلوت کنید، بهتر است فصل دیگری را برای سفر در نظربگیرید. همچنین اگر میخواهید سفر ارزان مارماریس را تجربه کنید، قطعا تابستان انتخاب مناسبی برایتان نیست اما اگر از شلوغی لذت می برید و تفریحات تابستانی را با هیچ چیز عوض نمیکنید، بهترین وقت سفر به مارماریس همین تابستان است. حمام آفتاب بگیرید و اجازه بدهید خورشید تا عمق جانتان نفوذ کند، البته تفریحات آبی را فراموش نکنید که لذت سفر تابستانی به تجربه همین تفریحات آبی متنوع است.

 

قیمت تور مارماریس در تابستان به چه عواملی بستگی دارد؟

همانطور که میدانید همیشه نرخ تور تابستان مارماریس براساس قیمت بلیط هواپیمای رزرو شده توسط مجری تور مارماریس درتهران، پرواز ایرانی به مارماریس مثل پروازهای )قشم ایر، ایران ایر و ماهان( و همچنین پرواز خارجی یا ترک به مقصد این شهر مثل پروازهای )ترکیش ایرالین، اطلس گلوبال و پگاسوس( و قیمت هتل رزروشده در این شهر کامال متغیر میباشد. عالوه بر قیمت بلیط هواپیما و هتل که تاثیر بسیار زیادی در قیمت تور مارماریس تابستان 1402 دارند، مدت زمان تور شما و همچنین فصل سفر به این شهر هم می توانند نرخ این تور را دست خوش تغییرات چشم گیری کند. اما ارزان ترین قیمت تورهای تابستان 1402 مارماریس دلیل بر با کیفیت بودن این تور نیست و برخی با ارائه تور ارزان تر و بی کیفیت تنها سرمایه و زمان شما گردشگران را به هدر میدهند. در ادامه همانطور که در بالا هم اشاره کردیم هزینه تور مارماریس بستگی به زمان و سفر شما مسافران دارد. در فصل تابستاننسبت به فصل زمستان مسافران بیش تری به مارماریس سفر می کنند که همین موضوع باعث شلوغی هتل ها، گرانتر شدن بلیط هواپیما مارماریس، گران تر شدن نرخ هتل ها و حتی باالرفتن قیمت های مراکز خرید و فروشگاه های برند در این مقصد میشود.پیشنهاد پرنده مهاجر برای شما این است که اگر قصد دارید با هزینه بسیار پایینتری به مارماریس سفر کنید، بهتر است فصل زمستان یا پاییز را انتخاب کنید. اما اگر برای تفریحات آبی، ساحلی و آفتاب گرفتن در سواحل این شهر، مارماریس را انتخاب کردید،تابستان بهترین زمان برای سفر به این مقصد می باشد.

 

تور ارزان مارماریس در تابستان

در این ایام با توجه به بالا رفتن نرخ ارز بیشتر کسانی که اهل سفر هستند به دنبال پیدا کردن تور ارزان مارماریس هستند و در اصل این موضوع یکی از دغدغه های اصلی گرشگران به حساب می آید و بسیاری منت ظر فرصتی مناسب برای این سفری مقرون به صرفه هستند. درست است که آب و هوای مارماریس اجازه سفر در هر فصلی را می دهد اما اغلب خانواده ها ترجیح می دهند، سفر را برای روزهای تعطیل برنامه ریزی کنند و راهی شوند، به همین دلیل شاید بتوان در فصل امتحانات یا شروع مدارس تورهای ارزان تری با آفرهای هیجان انگیزی پیدا کرد. به جز این موارد مدیریت شرایط سفر مانند انتخاب هتل های ارزان تر به جای بهترین هتلهای مارماریس و یا صندلی های معمولی هواپیما و ... قطعا در کاهش هزینهها موثر خواهد بود . 

بهترین زمان سفر به تور مارماریس در تابستان چه زمانی است؟

پر تردد ترین ماه مارماریس از نظر گردشگری بازه زمانی خرداد تا اواخر مرداد ماه می باشد. که در این ماهها برای پرواز و هتل تان هزینه بیشتری باید بپردازید که البته اگر از یکی دو ماه قبل تور مورد نظر خود را رزرو کنید به راحتی می توانید کمی هزینه هایتان را کاهش بدهید. البته در این ماه ها دما و رطوبت هوا در باالترین حد خود است که برای تفریحات مهیج آبی و لذت بردن از شن های داغ سواحل زیبای مارماریس بسیار مناسب می باشد و این فصل طرفداران زیادی هم دارد. مجموعه مسافرتی پرنده مارماریس 1402مهاجر پیشنهاد میکند که شما مسافران عزیز از 10 روز قبل از تاریخ سفر جهت رزرو یا خرید تور تابستان خود اقدام کنید. اما نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که در ایام ”های سیزن“ بهتر است بلیط خود را یک یا دو ماه قبل از تاریخ سفر خریداری کنید تا مبلغ کمتری را پرداخت نمایید، چرا که هر چقدر به زمان سفر نزدیک تر میشوید، با طبع هزینه بلیط رفت و برگشت افزایش می یابد. ضمنا برای رزرو هتل نیز بهتر است از یک ماه تا 10 روز قبل از تاریخ سفر اقدام کنید تا هزینه های سفر شما بالا نرود .

 

تور لحظه آخری مارماریس در تابستان چگونه میباشد؟

در فصولی چون تابستان هرچند امکان دارد تور لحظه آخری مارماریس عرضه شود اما این تخفیف ها به شکل قابل توجهی نیست. با این حال اگر به تور ارزان لحظه آخری مارماریس در تابستان فکر می کنید این گزینه می تواند پیشنهاد خوبی باشد فقط در این مورد به موارد زیر توجه داشته باشید. برای خرید این تورها عجله نکنید چرا که یک ندانم کاری باعث میشود که این درصد تخفیف طوری زنده شود که انگار هیچ تخفیفی شامل حال شما نشده است از نکات دیگری که باید به یاد داشته باشید این است که سعی کنید دقت کافی را داشته باشید زیرا امکان دارد چند ساعت بعد زمان پروازتان باشد. لازم به ذکر است که اگر هزینه سفر به مارماریس برای شما اهمیت بالایی دارد و هنوز زمان مشخصی برای سفر خود مشخص نکرده اید، می‌توانید تور لحظه آخری مارماریس را از ما تهیه کنید و قطعا می‌دانید که تورهای لحظه آخری به این معنا هستند که یک یا دو روز قبل از زمان سفر، بلیت خود را خریداری کرده و راهی سفر می‌شوید، همچنین ویژگی خوب این نوع تورها قیمت پایین و وسوسه برانگیز آن‌هاست چرا که مسافر فرصت بسیار کمی برای آماده شدن برای سفر داشته و باید چمدان به دست راهی تور مارماریس شود

 

با جاذبه های گردشگری تور مارماریس در تابستان بیشتر آشنا شوید.

غواصی : یکی از تفریحاتی که در تور مارماریس تابستان به شما پیشنهاد میکنیم، غواصی است. آب دریای مدیترانه تمیز و زالل است بنابراین زیر آب بسیار زیبا و قابل لمس و چشمنواز می باشد و نیز پارک آبی فوق العاده هیجان انگیزی که در آن انواع سرسره های آبی، استخر موج و انواع سرگرمی های مختلف دیگر نیز وجود دارد و گذشته از آن مراکزی برای اسب سواری و تنیس و جیپ سواری هم تعبیه شده که میتوانید لذت ببرید. پارک دلفین مارماریس : این پارک اولین دلفیناریومی است که در کل اروپا افتتاح شده و واقع در نزدیکی اقامتگاه ساحلی گرند کیلومتر دورتر از مارماریس است. در طول تعطیالت این فصل، چهار 5مارس می باشد و اینکه پارک دلفین مارماریس حدود برنامه متنوع برای میهمانانی که به دنبال تجربه متفاوت و جذاب هستند وجود دارد و قابل توجه تمامی گردشگران اینکه این مجموعه ساالنه باز است و شما امکان لمس کردن و رقصیدن با دلفین ها را دارید تا روزی متفاوت و هیجان انگیز را تجربه کنید. غار نیمارا مارماری س : این جاذبه شگفت انگیز در نزدیکی مارماریس در جزیره ای خوش آب و هوا و دیدنی به نام "هون" قرار گرفته است و مکانی رازآلود در تور مارماریس بشمار می رود. این غار دارای ارتفاع 3 الی 5 متری می باشد و گفته می شود که غار نیمارا در گذشته های دور مکانی برای عبادت محسوب میشود. در ضمن مسیر رسیدن به غار نیمارا دارای پله هایی بسیار زیبا است که عبور از آن ها گردشگران این مقصد را به وجد می آورد و در اطراف این غار، فضای سبز و زیبایی وجود دارد که زیبایی های آن را دوچندان کرده و جلوه خاصی به آن بخشیده است . 

بهترین هتل های مارماریس در تابستان 1402 از نظر مسافران کدام اند.

شهر مارماریس به دلیل داشتن ساحل های خارق العاده و رویایی و طبیعت بکرش، به یکی از مناطق گردشگری و پرطرفدار ترکیه تبدیل شده است. سفر به مارماریس می تواند سفری هیجان انگیز و ماجراجویانه باشد. به دلیل داشتن مناظر فوق العاده، مکان های تاریخی، سواحل متعدد زیبا و درختان سرسبز، سفر به این شهر جزو سفرهای لوکس محسوب می شود. در شهر بندری مارماریس هتل های متنوعی برای اقامت وجود دارند. اقامت در هتل های ۵ ستاره این شهر، می تواند .جذابیت دو چندانی را در طول سفر به همراه داشته باشد. هتل مارماریس پاالس از هتل های ۵ ستاره در منطقه ای به نام گرند یازیچی واقع شده که تا مرکز شهر مارماریس حدودا ۱۰ دقیقه این هتل در کنار سواحل مدیترانه واقع شده است و به همین جهت اتاق های هتل از چشم انداز خارق العاده ای .با ماشین فاصله دارد برخوردارند. این هتل بیش از ۴۰۰ اتاق داشته که همگی به کلیه امکانات رفاهی مجهز می باشند. همچنین کلیه اتاق های هتل دارای بالکن مخنص به خود می باشند که مشرف به باغ بزرگی است که در محوطه هتل واقع شده اس ت. هتل گلدن راک مارماریس یکی دیگر از هتل های ۵ ستاره این شهر با بیش از ۲۲۰ اتاق است. این هتل از مکانات رفاهی از قبیل استخر روباز و سرپو شیده، ساحل اختصاصی، تفریحات ورزشی نظیر پارک آبی، پینک پونگ وسالن بدنسازی، ماساژ، سونا،رستوران و بار، سالن کنفرانس، سالن آرایش، امکاناتی مختص افراد کم توان، پارکینگ عمومی،کارمندان مسلط به زبان های ترکی،روسی، آلمانی و انگلیسی برخوردار می باشد . هتل آکوا هتلی ۵ ستاره و دارای ۲۴۰ اتاق در شهر مارماریس است. این هتل چندین سال پیش در سال ۲۰۱۳ مورد بازسازی قرار گرفت. اتاق های هتل طراحی مدرنی داشته و به مبلمان و وسایل چوبی لوکس مجهز شده اند. این هتل به دلیل داشتن استخرهای متعدد، خدمات ماساژ و اسپا و تفریحات ورزشی مانند بسکتبال، تنیس، بیلیارد گزینه خوبی برای اقامت مسافران در فصل تابستان می باشد. از دیگر امکانات متنوع هتل آکوا می توان به رستوران های هتل اشاره کرد که تنوع بسیار زیادی در نوشیدنی و غذا های بین المللی دارند.این هتل به ساحل دسترسی بسیار آسانی داشته و فقط دو دقیقه با آن فاصه دارد. این هتل گزینه مناسبی جهت اقامت زوج های جوان نیز می باشد.

 

هتل مارماریس پالاس مارماریس (Marmaris Palace hotel)

⭐⭐⭐⭐⭐
 هتل گلدن راک بیچ (Golden Rock Beach) ⭐⭐⭐⭐⭐

هتل آکوا (Hotel Aqua)

⭐⭐⭐⭐⭐
هتل دی ریزورت گرند آزور مارماریس  (D-Resort Grand Azur Marmaris) ⭐⭐⭐⭐⭐

 

درباره تور مارماریس تابستان 1402 بیشتر بدانید.

سفر به مارماریس در تابستان در اصل سفری به بهشت گردشگری ترکیه بشمار می رود تور مارماریس یک سفر رویایی است البته شما باید در تور خود خدمات کاملی را داشته باشید تا از بهترین خدمات در تور مارماریس بتوانید بهترین بهره را ببرید؛ خوشبختانه آژانس پرنده مهاجر توانسته در این سالها قیمت ارزان با بهترین خدمات رفاهی را به مسافران خود ارائه دهد در ادامه با ما همراه باشید تا از تمام جزئیات تور تابستان مارماریس 1402 مطلع شوید. جنگل های سبز و درختان سر به فلک کشیده مارماریس در کنار سواحل شنی و زیبا منظره ای منحصر به فرد را در مجموع به وجود آورده که آن را متفاوت از نقاط دیگر ترکیه کرده است. حتی برخی از افراد به قدری محو زیبایی چشمگیر مارماریس می شوند که آن را به تکه ای از بهشت تشبیه می کنند. به همین خاطر افراد زیادی در طول سال تصمیم می گیرند که برنامه هایشان را به نحوی تنظیم کنند که در تعطیالت تابستانی فرصت سفر به این جزیره زیبا و دوست داشتنی را از دست ندهند.

آژانس پرنده مهاجر با بیش از 13 سال سابقه فعالیت پذیرای شما مسافران عزیز میباشد .

تور مارماریس تابستان 1402

تـــورهـــای مشـــابـــه

نـــظرات کاربـــران

نظرات خود را در مورد این تور با ما به اشتراک بگذارید

0 دیدگاه ثبت شده است