تور کوش آداسی تابستان 1402

هتـــلـــــهـای تور کوش آداسی تابستان 1402

اطـــلاعــــات مســـیر سفـــر

شـــروع ســـفر:None
مدت اقـــامت:۶ روز و ۷شب
پـــایـان ســـفر:None
documents
مـــدارک
description
توضــیـحات
services
خدمــــات

تور کوش آداسی تابستان 1402

در خصوص تور تابستان کوش آداسی 1402 باید بدانید که واقعیت این است که پروازهایی که به کوش آداسی میروند، رفت و برگشت شان 7 روزه می باشد. برای مثال پروازهایی که پنجشنبه به کوش آداسی می روند پنجشنبه هفته بعد برمی گردند.بنابراین در حین خرید تورهای این مقصد حواستان به این موضوع باشد چرا که این قانون برای پروازهای ایرانی و هم پروازهای خارجی چارتر شده صدق می کند. اما اگر شما اقامت کمتر یا بیشتر را بخواهید باید پروازهای ترک سیستمی را رزرو کنید که در این صورت قیمت تور شما خیلی گرانتر از حتی تور یک هفته ای تمام می شود. در خصوص قیمت تور کوش آداسی تابستان 1402 باید گفت که این هزینه های تور تابستانی به زمان و فصلی که برای سفر انتخاب می کنید ارتباط مستقیم دارد .

 

لاکچری ترین پرواز ها ✔️✔️✔️✔️ ترکیش ، قشم ایر ، ایران ایرتور
مدت اقامت با هواپیما ✔️✔️✔️✔️ از 6 شب تا 10 شب
منطقه های تفریحی (آبی) گردشگری ✔️✔️✔️✔️ بله دارد.

 

در فصل تابستان نسبت گردشگران بیشتری به کوش آداسی سفر می کنند خوب دلیل آن هم آب و هوای مطبوع، تعطیلی مدارس و استفاده از تفریحات هیجان انگیز آبی در این تعطیالت است که این موارد باعث گران تر شدن بلیط هواپیما، شلوغی هتل ها، گران تر شدن نرخ هتل ها و حتی باال رفتن قیمت اجناس در مراکز خرید و فروشگاه های کوش آداسی خواهد شد. 

وضعیت آب وهوای تور کوش آداسی در تابستان به چه صورت است؟

خوب است بدانید که کوش آداسی در امتداد سواحل غربی ترکیه واقع شده و در طول سال از آب و هوای مدیترانه ای با زمستان هایی معتدل و تابستان های داغ و طولانی برخوردار است. تقریبا برای 300 روز از سال، کوش آداسی با تابش آفتاب عجین بوده و میانگین بیشینه دمای فصلی آن به 30 تا 35 درجه سانتیگراد می رسد. گرم ترین ماه های کوش آداسی ژوییه(مرداد) و آگوست(شهریور) هستند که دمای هوا به 42 درجه سانتیگراد نیز می رسد. در ماه های می(اردیبهشت-خرداد) و ژوئن(خرداد-تیر) امکان کاهش دما در شب وجود دارد. از این رو، گردشگران باید به این نکته توجه داشه و پوشاک مناسب مانند بلوز آستین بلند به همراه خود بیاورند. طی تابستان های کوش آداسی، رطوبت هوا به 40 درصد می رسد و میانگین دمای آب 20 درجه سانتیگراد است. بیشترین بارش سالانه در کوش آداسی طی ماه های دسامبر(دی) و ژانویه(بهمن) رخ می دهد. فصل گردشگری در کوش آداسی از اواخر آوریل(فروردین) آغاز شده و تا اکتبر(مهر) ادامه می یابد. اما فصل زمستان نیز با توجه به تعطیلات سال نو و جشن های بزرگی که در ترکیه برگزار می شود، به تدریج از محبوبیت بیشتری برای گردشگران برخودار شده است. خرداد ماه الی شهریور ماه، بهترین زمان سفر به کوش آداسی است، زیرا در این ایام، آب و هوای کوش آداسی بسیار معتدل و مطلوب است. تابستانهای کوش آداسی از اواخر آوریل )اوایل اردیبهشت( شروع شده و تا اواخر اکتبر )اوایل آبان( ادامه پیدا می کند. تابستانی طوالنی که با زمستان های خیلی سردی همراه نخواهد بود. میانگین دمای هوا در تابستانهای کوش آداسی 30 تا 40 درجه سانتیگراد است.

 

قیمت تور کوش آداسی در تابستان به چه عواملی بستگی دارد؟

فصل تابستان یکی از فصل های عالی و پرگردشگر برای سفر به کوش آداسی شناخته می شود. چرا که میتوانید از تمام تفریحات highساحلی و آبی مهیج آن استفاده کنید. بنابراین قیمتها نسبت به سایر فصول باالتر می روند؛ چون این فصل برای کوش آداسی میباشد. نرخ تور کوش آداسی تابستان بی شک بستگی به نرخ پروازهای داخلی و پرواز خارجی )ترکیش، اطلس گلوبال season و امارات( دارد و همچنین قیمت هتلها و نیز تعداد ستاره های هتل هم در نرخ تور تابستان کوش آداسی شما به شدت تاثیر گذار هستند. تعداد روزهای مدت تور و فصلی که در آن به این مقصد سفر میکنید، همه این موارد می توانند نرخ تور کوش آداسی تابستان را دستخوش تغییرات نماید و در آخر آژانس هواپیمایی پرنده مهاجر قیمت های مختلفی از تور هوایی کوش آداسی و همچنین زمینی را به شما گردشگران عزیز ارائه می دهد که با توجه به بودجه و سلیقه مورد نظرتان بهترین انتخاب را در رزرو و یا خرید تور ترکیه تابستان را داشته باشید .

 

تور ارزان کوش آداسی در تابستان

آفر تور کوش آداسی بصورت های متفاوتی ارائه می شوند اولین مورد اینکه این در زمان های لوسیزن و کم گردشگر بیشتر از سمت آژانس های هواپیمایی ها و کارگزارها عرضه می شوند و مورد دوم اینکه گاها با نام تور لحظه آخری کوش آداسی هم ارائه می شوند و در اصل این تورها درست زمانی که هواپیما تا لحظه آخر پر نشده و باید به پایین ترین نرخ ممکن پر شود به شما پیشنهاد می شود.قیمت آفر تور کوش آداسی تابستان 1402 بسیار مناسب است و فرصت مناسبی برای سفر با قیمت ارزان و مقرون به صرفه بشمار می رود. فقط مشکل اینجاست که شما همین امروز و یا فردا باید چمدان به دست آماده سفر باشید، البته باید بدانید که همه تورهای لحظه آخری کوش آداسی ارزان نیستند. در ایام پر ترافیک مانند نوروز و تعطیالت تابستان تقریبا تور لحظه آخری ارزان بسیار کم پیدا می شود.پیشنهاد پرنده مهاجر برای شما این است برای این زمان ها حتما باید از چندین روز قبل تور خود را رزرو کنید. اگر محدودیت مالی دارید حتما برنامه سفر خود را به زمان های خلوت تر موکول کنید که تور لحظه آخری کوش آداسی را حدود 20 تا 50 درصد ارزان رزرو کنید ولی این ریسک را در تعطیلات تابستان و شلوغ کوش آداسی را نکنید؛ در آخر بهترین زمان برای تورهای لحظه آخری ارزان بعد از تعطیالت نوروز تا اواخر اردیبهشت ماه است. 

بهترین زمان سفر به تور کوش آداسی در تابستان چه زمان ی است؟

اگر شما قصد سفر به شهر کوش آداسی را دارید ، بهار و تابستان بهترین زمان ها برای سفر به کوش آداسی هستند زیرا هم می توان به جزیره ی ساموس در یونان رفت و هم از بهترین آب و هوای این شهر بندری استفاده کرد. به هر حال از نظر آب و هوایی کوش آداسی دارای اقلیم آب و هوایی خاصی است. بستر مدیترانه ای آن باعث می شود تا تابستان های گرم و زمستان هایی معتدل در این شهر وجود داشته باشد. به خاطر این اقلیم خاص آب و هوایی، این شهر بندری و گردشگر ی برای همه ی فصل ها، بهترین زمان برای سفر است . خوب است بدانید که بیشتر روزهای سال آسمان این شهر کامل آفتابی است، این آفتاب در کنار ساحل ماسه ای آن و دریای آبی و تمیزش که در نهایت همه ی امکانات لازم را در خود دارد، در اکثر ایام سال پر از گردشگران و توریست هایی است که از سراسر دنیا به آن سر می زنند. اما خب بهترین زمان سفر به کوش آداسی بر اساس آب و هوا، دوازدهم مارس تا دهم ژوئن )۲۱ اسفند تا ۲۰ خرداد( و هفدهم سپتامبر تا دوم دسامبر )۲۶ شهریور تا ۱۱ آذر(، فصل بهار و پاییز است.

 

تور لحظه آخری کوش آداسی در تابستان چگونه می باشد؟

اکثر مسافران به دنبال یک تور ارزان قیمت و مقرون بهصرفه هستند، اما این را هم باید بدانید که معموال تور لحظه آخری و ارزان کوش آداسی ویژه تابستان 1402 کمی سخت پیدا میشود چرا که این تورهای دقیقه 90 در مواقعی از سال وجود دارند که شرایط سفر به مقصد مورد نظر کمی سخت میباشد، مثال فصول سرد سال بیشتر توسط آژانسهای هواپیمایی ارائه می شوند. به همین دلیل در مواقعی از سال مثل تابستان شاید کمتر شانس این را داشته باشید که بتوانید تور ارزانقیمت کوش آداسی را خریداری یا رزرو کنید. چون بسیاری از افراد به دلیل وجود تعطیالت و شرایط بهتر تصمیم بر آن میگیرند که این فصل را برای سفر به کوش آداسی انتخاب کنند و اما همانطور که در بالا هم گفته شد، شما عزیزان با کنترل هزینه ها و مدیریت آنها تا حدود زیادی میتوان شدت مخارج سفر را کاهش بدهید. ما در آژانس مسافرتی پرنده مهاجر تمامی تلاش خود را کردیم تا با ارائه تور کوش آداسی تابستان، تور ارزان کوش آداسی ترکیه شرایطی را برای رفاه حال شما فراهم سازیم تا بتوانید با کمترین هزینه، بیشترین لذت را از تورهای تابستانی 1402 ببرید. مجموعه ما لیست قیمتها در طیفهای مختلفی از تور تابستانی کوش آداسی ترکیه را به شما ارائه میکند تا بتوانید با توجه به نیازتان و نیز بودجه تعیین شده خود، بهترین تور کوش آداسی را انتخاب کنید. بسیاری از افراد در تابستان برای تفریحات لوکس، خدمات رفاهی با کیفیت و تفریحات آبی به کوش آداسی سفر میکنند که بستگی به هتل انتخابی دارد و اینکه شما این شانس را دارید که در ایام تعطیالت تابستان هم از آفر تور کوش آداسی نوروز استفاده کنید. 

با جاذبه های گردشگری تور کوش آداسی در تابستان بیشتر آشنا شوید .

در تور جذاب تابستانی کوش آداسی می توانید تفریحات بسیار متنوع و هیجان انگیزی را تجربه کنید؛ مثال تفریحاتی که مناسب حال یک تور گرم تابستانی می باشد و بیشتر این تفریحات آبی و ساحلی مهیج میتواند بهترین تجربه برای مسافران خارجی محسوب شود. از جمله این تفریحات می توان به غواصی، جت اسکی، پاراسلینگ، موج سواری با قایق های بادبانی، فالی بورد سواری، اسکی روی آب و ... اشاره نمود. همچنین از مراکز تفریحی کوش آداسی می توان به پارک های آبی کوش آداسی اشاره کرد که شگفت انگیزترین تفریحات این منطقه بشمار می روند که و عالی ترین تجربه لذت در
کوش اداسی هستند، که طرفداران زیادی هم به خود اختصاص داده است. از معروفترین پارک های آبی کوش آداسی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
Park Water Adaland | پارک آبی آدالند •
Beach Ladies | پارک آبی ساحلی لیدیز بیچ •
Beach Pamucak | پارک آبی پاموکاک بیچ •
با آمدن تعطیالت مدارس و شروع فصل گرما، سفرهای تابستانی به مناطق خنک تر و سواحل تفریحی شروع می شود. خوب از خانواده ها نیز در این بازه زمانی، تصمیم به سفر به مقاصدی محبوب مثل کوش آداسی می گیرند. مجموعه گردشگری پرنده مهاجر از آنجایی که همیشه در تالش است که اطالعات بیش تر و مفیدی را به شما ارائه کند، این بار قصد دارد جاذبه های کوش آداسی در ترکیه را به شما معرفی کند که برای تفریح در تابستان گزینه های عالی به شمار می رود. اگر جزو افرادی هستید که از تفریحات آبی لذت می برید یا میخواهید کمی در سواحل این شهر دراز بکشید و آبمیوهای خنک نوش جان کنید و نسیم دریا را در کمال آرامش حس کنید و یا اینکه عالقه مند به تفریحات آبی مانند شنا، پارک های آبی و قایق رانی هستید، کوش آداسی در ترکیه گزینه ها و موقعیت خوبی برای میهمانانش دارد.

 

بهترین هتل های کوش آداسی در تابستان 1402 از نظر مسافران کدام اند.

یکی از توریستیترین شهرهای ترکیه، شهر کوش آداسی است که به دالیل گوناگونی، گردشگران و مسافرانی بسیاری را به سمت خود میکشاند. البته باید گفت که وجود زیرساختهای مناسب گردشگری در این شهر هم تاثیر مثبتی در جذب گردشگر دارد و از بهترین نمونههای این زیرساختها میتوانیم به وجود انواع هتلهای مدرن با خدمات بسیار عالی اشاره کنیم که هر کدام تجربهای بهیاد ماندنی را از سفر، برای شما رقم میزنند. کوش آداسی به واسطه اینکه در نوار ساحلی دریای اژه قرار دارد، سواحل مختلفی را هم در خود جای داده که هر کدام جذابیتهای خاص خود را دارند. اما غیر از این سواحل، قدمت تاریخی این شهر سبب شده کوش آداسی جاذبه های باستانی و دیدنی هم داشته باشد و گردشگران زیادی به این شهر بروند. با این حال یکی دیگر از جذابیتهای کوش آداسی برای مسافران آن، نزدیکی این شهر به جزیره ساموس یونان است که با یک قایق موتوری میتوان فاصله بین آن ها را طی کرد با وجود این جاذبهها و اماکن دیدنی، بهتر است از موقعیت مکانی بهترین هتل های کوش آداسی و همچنین امکانات آنها اطالعاتی کسب کنید که در ادامه برخی از آن ها را آورده ایم و توضیحاتی را عنوان کردهایم. هتل یونیک الیف استایل نه تنها جزو گرانترین و بهترین هتل های کوش آداسی است؛ بلکه واقعا فضای بسیار الکچری و جذابی را به گردشگران ارائه میکند؛ به همین دلیل جز الکچریترینها است. طراحی و فضای داخلی این هتل به گونه ای است که شما یک اقامت رویایی، مجلل و در عین حال سرگرم کننده را تجربه خواهید کرد. چیزی که این هتل را خاص کرده ؛ جذابیتهای بصری آن در کنار امکانات فوقالعاده کامل و شگفتانگیز است که سفر شما را فراموشنشدنی میکند. البته در کنار خدمات و زیباییهای هتل یونیک کوش آداسی خدمات هتل هم در نوع خود بینظیر است. پرسنل حرفهای همواره برای کمک به شما آماده هستند. یکی از گرانترین و بهترین هتلهای کوش آداسی هتل کرومار دلوکس است که بر روی صخرهای زیبا در آبهای زیبای دریای اژه قرار دارد. ویژگی خاص این هتل منظره فوقالعاده زیبای آن از دریا به خصوص در هنگام غروب خورشید البته امکانات رفاهی در کنار فضای الکچری و منحصربفرد این هتل هم در محبوبیت آن بی تاثیر نیست. وارد هر اتاق که میشوید؛ دکوراسیون شیک و کامل آن لبخند رضایت را برای شما به همراه دارد. ولی وجود بالکن رو به دریا با مبلمان مدرن، جذابیت این هتل را برای شما دو چندان خواهد کرد. اگر میخواهید در هتلی اقامت داشته باشید که به مراکز خرید و مکانهای تاریخی-گردشگری نزدیک باشد و همچنین در کنار سواحل زیبای دریای اژه با انواع ورزشهای آبی مهیج قرار گرفته باشد؛ قطعا هتل پاین بی بهترین گزینه برای شماست. این هتل که جزو بهترین هتل های کوش آداسی به شمار میآید امکانات گسترده و فضای لوکس آن حتما شما را وجود 641 اتاق با انواع مختلف تجهیزات و امکانات با وجود پرسنلی حرفه ای نشان دهنده کیفیت و سطح بالایی است.

تاپ ترین هتل های کوش آداسی را در لیست زیر بهتر بشناسید.

palm wings ephesuse ⭐⭐⭐⭐⭐
seven sea sealight ⭐⭐⭐⭐⭐
kruomar deluxe ⭐⭐⭐⭐⭐

درباره تور کوش آداسی تابستان 1402 بیشتر بدانید .

همانطور که میدانید هر ساله گردشگران و مسافران در حال برنامه ریزی هستند تا با شروع فصل تعطیالت بتوانند خستگی یکسال را از تنشان بیرون کنند و تور کوش آداسی تابستان 1402 بهترین فرصت است تا یک سفر منحصر به فرد در یک تور تابستانی خاطره انگیز را برای شما بسازد و خوشبختانه با کاهش شیوع ویروس کرونا و باز شدن مرز ترکیه می توانید با سفر به این مقصد جذاب و ساحلی دلتنگی های روزهای قرنطینه را کامال فراموش کنید و تلخی این قصه پرغصه را کمی کمتر حس کنید. خوب 15 خرداد الی 15 شهریور ماه، بهترین زمان سفر به کوش آداسی بشمار می رود، زیرا در این بازه زمانی، آب و هوای کوش آداسی بسیار معتدل و مطلوب است. میانگین دمای هوا در تابستان های کوش آداسی 30 تا 40 درجه سانتیگراد است. بهترین زمان برای سفر به کوش آداسی در تابستان، تیر ماه است که هوا خیلی گرم نبوده اما مناسب برای آفتاب گرفتن خواهد بود.

آژانس پرنده مهاجر با بیش از 13 سال سابقه فعالیت پذیرای شما مسافران عزیز می باشد.

تور کوش آداسی تابستان 1402

تـــورهـــای مشـــابـــه

نـــظرات کاربـــران

نظرات خود را در مورد این تور با ما به اشتراک بگذارید

0 دیدگاه ثبت شده است