تور استانبول هتل یوآل

هتـــلـــــهـای تور استانبول هتل یوآل

اطـــلاعــــات مســـیر سفـــر

شـــروع ســـفر:None
مدت اقـــامت:۶ روز و ۷شب
پـــایـان ســـفر:None
documents
مـــدارک
description
توضــیـحات
services
خدمــــات

تور استانبول هتل یوآل

در مورد تور استانبول هتل یوآل آژانس پرنده مهاجر بیشتر بدانید:

اول از همه می خواهیم بدانیم تفاوت هتل یوآل با سایر هتل ها چیست:
در هر هتلی که می خواهید اقامت کنید، خدمات غذایی ارائه شده توسط آن هتل یکی از عوامل اصلی است که مستقیماً بر قیمت هتل و متعاقباً قیمت تور شما تأثیر می گذارد. در این قسمت معرفی خدمات غذایی این هتل ها خواهیم پرداخت کرد:
1- فقط اقامت در اتاق که به آن RO = Room Only یا گاهی OR = Only Room می گویند یعنی با انتخاب این نوع اتاق و هتل هیچ سرویس غذایی رایگانی به شما ارائه نمی شود و شما باید برای هر یک از وعده های غذایی که می خواهید جداگانه در هتل هزینه ای را پرداخت کنید.
2- اقامت در اتاق همراه با صبحانه که به آن BB = Bed and Breakfast می گویند یعنی شما و همراهانتان با اقامت در این نوع اتاق و هتل از وعده غذایی صبحانه به رایگان برخوردار خواهید بود  و نیازی به پرداخت هزینه جداگانه برای صرف صبحانه در رستوران نخواهید داشت .
3- اقامت در اتاق با صبحانه و ناهار یا شام که به آن HB = Half Board می گویند و در چنین هتلی علاوه بر صبحانه، یک وعده غذایی دیگر یعنی ناهار یا شام را نیز مهمان هتل هستید.
4- اقامت در اتاقی با سه وعده غذایی که به آن FB=Full Board گفته می شود و در صورت اقامت در چنین هتلی می توانید هر سه وعده غذایی یعنی صبحانه، ناهار و شام را به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه در رستوران هتل میل کنید. بدون اینکه هیچگونه هزینه ای را پرداخت نمائید .
5- اتاق با خدمات غذایی کامل و همراه با نوشیدنی که به آن All = All-Inclusive می گویند و در این هتل ها علاوه بر وعده های غذایی رایگانی که دارید می توانید تا ساعت 12 شب بدون پرداخت یک ریال از نوشیدنی های داخل هتل به صورت رایگان لذت ببرید. یک نکته ظریف اما قابل توجه در هتل های با خدمات غذایی آل این است که اگر نوشیدنی گران قیمتی را انتخاب می کنید، باید هزینه آن را جداگانه پرداخت کنید.
6- بالاترین سطح پذیرایی هتل از مسافرانش به خدمات یوآل یا U-All = Ultra All-Inclusive معروف است که مزیت آن نسبت به هتل های دارای خدمات غذایی آل این است که می توانید 24 ساعته از صرف هرگونه خوراکی و نوشیدنی  لذت ببرید. . شما در این نوع از اقامت خواهید توانست تا بدون در نظر گرفتن قیمت نوشیدنی های موجود در داخل اتاق از نوشیدن آن ها لذت ببرید و محدودیتی برای خوردن هر نوع غذا و نوشیدنی وجود ندارد و تمامی آن ها برای شما رایگان خواهند بود.

 

 

 

راه های رزرو تور استانبول هتل یوآل به چه صورت میباشد ؟

برای خرید و رزرو تور استانبول هتل یوآل برای خود و همراهانتان می توانید از دو طریق اقدام کنید:
روش اول این است که پس از بررسی قیمت هتل های یوآل ، پکیج تور استانبول هتل یوال را به صورت آنلاین رزرو کنید.
روش دوم این است که با تماس با دفتر فروش آژانس پرنده مهاجر و با در نظر گرفتن بودجه ای که برای تور استانبول هتل یوآل اختصاص داده اید و راهنمایی و مشاوره از کارشناسان فروش ما تور استانبول هتل یوآل را برای خود و همراهتان رزرو کنید.

 

 

 

قیمت تور استانبول هتل یوآل به چه صورت است

با توجه به توضیحاتی که در پاراگراف قبل داده شد، مشخص است که هزینه اقامت در هتل های UALL استانبول برای شما چندان ارزان نخواهد بود، اما با تمام این ویژگی ها، همچنان می توانیم یک هتل UALL مقرون به صرفه را در بین تمام UALL های موجوددر استانبول پیدا کنیم. نکته اصلی در پاسخ به این سوال که قیمت تور هتل یوآل استانبول چقدر است این است که با توجه به تنوع هتل های یوآل استانبول و افزایش نرخ آنها در مناسبت های مختلف سال و علاوه بر این نوسانات نرخ ارز در ایران، همه این عوامل باعث شده است که دست به دست هم بدهند تا امکان ارائه قیمت مشخص برای اقامت در هتل های یوآل استانبول را از ما بگیرند، در نتیجه بهترین راه برای اطلاع از قیمت تور استانبول هتل یوآل و پاسخ دقیق به سوال قیمت تور استانبول هتل یوآل به چه صورت است تماس با با کارشناسان  مسیر استانبول آژانس پرنده مهاجر از طریق شماره تلفن دفتر فروش آژانس پرنده مهاجر به شماره 02191005242  است .

 

 

 

اطلاعات و امکانات هتل یوآل استانبول

در این قسمت می خواهیم در مورد اطلاعات و امکانات هتل یوآل استانبول بیشتر توضیح دهیم:


تمامی هتل های استانبول که خدمات غذایی یوآل را به مسافران خود ارائه می دهند، 5 ستاره یا بالاتر هستند و در نتیجه همانطور که به خوبی از این موضوع مطلع هستید، هر هتل 5 ستاره ای که در آن اقامت گزینیدخواهید دید که این هتل ها همگی ایده آل ترین شرایط و امکانات را دارند. این بدان معناست که کیفیت اتاق ها و سوئیت ها و همچنین خدمات باید در بالاترین استانداردهای دنیا باشد. تخت های بزرگ و راحت، با تشک های با کیفیت، در اتاق های بسیار تمیز و زیبا حداقل این شرایط است. تنوع رستوران و غذاهای لذیذ از دیگر شرایطی است که در هتل های 5 ستاره مد نظر قرار می گیرند. وسایل و تجهیزاتی مانند سشوار، دستگاه واکس، مینی بار و غیره نیز برای اتاق ها و سوئیت های زیبای هتل های 5 ستاره ضروری است. کارکنان مودب، آموزش دیده و خوش برخورد با لباس فرم از دیگر ویژگی های هتل های 5 ستاره است. امکانات تفریحی مانند سالن ورزشی، سالن بازی کودکان، استخر، سونا، جکوزی، سالن ماساژ و اسپا از جمله گزینه هایی هستند که می توانید در تمامی هتل های 5 ستاره از آنها استفاده کنید. با به دست آوردن اطلاعاتی از این دست می توانید هتلی متناسب با نیاز خود رزرو کنید و بیش از نیاز خود هزینه ای پرداخت نکنید و یا برعکس زمانی که یک هتل گران قیمت رزرو می کنید می توانید از سطح امکانات آن مطلع شوید و از همه مزیت ها استفاده نمائید.

تور استانبول هتل یوآل

تـــورهـــای مشـــابـــه

نـــظرات کاربـــران

نظرات خود را در مورد این تور با ما به اشتراک بگذارید

0 دیدگاه ثبت شده است