۰۲۱-۴۴۰۰۰۰۰۰ مشاوره رایگان

درباره ما

تور بلغارستان تابستان 1402

melia grand hermitage varna

با صبحانه نهار شام ونوشیدنی
دو تخته 1 تومان
یک تخته 0 تومان
کودک با تخت 0 تومان
کودک بدون تخت 0 تومان

مسیر سفر

شروع سفر:‌
فرودگاه مبدا: بار مجاز: کیلو
مدت اقامت : شب و روز
فرودگاه مقصد: بار مجاز: کیلو
پایان سفر:

مدارک و خدمات

تورهای مشابه

سوالات متداول

  • وارونا بزرگ‌ترین شهر در ریویرا بلغارستان و محل اصلی تجمع سواحل زیبای این کشور است که همواره از آن به عنوان یکی از مهاگر نظر ما را بخواهید به شما می‌گوییم که صوفیه نگین شهرهاست؛ نه زیاد کوچک و نه بیش از اندازه بزرگ است. ولی وسعت آن به اندازه‌ای هست که بتواند نیازهای هر فردی را برآورده کند؛ مثل مغازه‌ها، فروشگاه‌های غذایی و سیستم حمل و نقل عالی. پس خیالتان راحت باشد که در عرض یک روز می‌توانید از جاهای دیدنی بلغارستان در شهر صوفیه دیدن کنید و عصر هم برنامه‌ای برای شادی و تفریح داشته باشید. خودتان با سفر به این شهر می‌توانید سخن ریک استیوز، مستندساز معروف آمریکایی را تایید کنید که می‌گوید صوفیه بهترین شهر در بلغارستان برای زندگی است.م‌ترین جاهای دیدنی بلغارستان یاد می‌کنند. وارنا علاوه بر این‌ها، از فرهنگی غنی و زنده برخوردار است که خیابان‌های آن آدم را به یاد ادیسه می‌اندازد.

  • آب و هوای بلغارستان درحالت کلی نیمه سرد و نیمه معتدل است و با توجه به مناطق مختلف می تواند تفاوت بسیار زیادی را در آن مشاهده کرد. در قسمت های کوهستانی سرد و در جوار دریای سیاه معتدل است و این اختلاف آب و هوا سبب شده که این کشور در دسته مناطق چهار فصل قرار گیرد.

  • ایران کشوری در باختر آسیا است که در مختصات جغرافیایی ۲۵ تا ۴۰ درجهٔ عرض شمالی ۴۴تا ۶۳ درجهٔ طول شرقی جای دارد و از شمال به آذربایجان، ارمنستان، ترکمنستان و دریای خزر، از شرق به پاکستان و افغانستان، از جنوب به خلیج فارس و دریای عمان و از غرب به ترکیه و عراق می‌رسد.

نظرات کاربران

نظرتان را در مورد این تور با ما به اشتراک بگذارید

امتیاز 4.7 از 5 | از بین 11 امتیاز دهنده به تور بلغارستان تابستان 1402

0 دیدگاه ثبت شده

جستجوی تور
منوی سایت