۰۲۱-۴۴۰۰۰۰۰۰ مشاوره رایگان

درباره ما

تور انگلیس

درباره تور انگلیس بیشتر بدانید 

با تور انگلیس می توانید به این کشور دیدنی سفر کنید. انگلستان کشوری با جاذبه های دیدنی فراروان است که در هر گوشه از آن می توانید جاذبه های تاریخی و طبیعی زیادی را مشاهده کنید. با سفر به انگلستان و بازدید از شهرهای برتر آن مانند لندن از بناهای بی نظیر و فرهنگ این مردم نیز دیدن کنید. در حقیقت انگلستان یک جزیره در جنوب بریتانیای کبیر است . این کشور بیش از صد جزیره کوچک و بزرگ را در اطراف خود دارد که هر یک از آن ها جاذبه های دیدنی زیادی را دارند.

شما در انگلیس با فرهنگ و تمدن مردم این کشور نیز آشنا می شوید. برخی از این آداب و رسوم از گذشته تا کنون میام مردم رایج هستند. به عنوان مثال یکی از مهم ترین آدابی که مردم انگلیس دارند خوردن چای و کیک به عنوان عصرانه است. این عصرانه در تمام مهمانی ها و دورهمی ها به عنوان یک عادت شده است.

 

 

وضعیت آب و هوای انگلیس به چه صورت میباشد؟

 

کشور انگلیس در فصل بهار : فصل بهار در انگلیس از ماه مارس شروع می شود و تا ماه می ادامه دارد . آب و هوای این فصل خنک و خشک است . در ظهر دمای هوا زیاد می شود و در نزدیکی فصل تابستان دما افزایش می یابد و حتی ممکن است در ماه آپریل برف ببارد . دمای این کشور در فصل بهار بین صفر تا ۱۰ درجه سانتی گراد می باشد .

کشور انگلیس در فصل تابستان : فصل تابستان در انگلیس از ماه ژوئن تا اگوست می باشد و بیشترین دما در همین فصل است و همچنین خشک ترین آب و هوا را در این فصل شاهد هستیم .در مناطق شرقی و مرکزی و جنوبی بارندگی های بسیاری وجود دارد که باعث سرسبزی این مناطق می شود در جنوب شرقی کشور انگلیس ممکن است در بعضی روزها دمای هوا به ۳۰ درجه سانتی گراد هم می رسد که بیشترین دما در این کشور می باشد . معمولا میانگین دما در فصل بین ۱۷تا ۲۰ درجه سانتی گراد است . بهترین فصل برای سفر به کشور انگلیس ، همین فصل تابستان می باشد .

کشور انگلیس در فصل پاییز : فصل پاییز در انگلیس از ماه سپتامبر شروع و تا اخر ماه نوامبر ادامه می یابد . بارندگی در فصل پاییز به اوج خود می رسد که آب و هوایی نا متعادل را در این کشور به وجود می آورد و میانگین دما در این فصل ۱تا ۱۳ درجه سانتی می باشد .

کشور انگلیس در فصل زمستان : فصل زمستان در انگلیس از ماه دسامبر تا ماه فوریه است و دمای هوا در تمام انگلیس بسیار سرد می شود . در اکثر شهرهای این کشور برف می بارد دمای هوا در فصل زمستان به زیر صفر می رسد و بیشترین دما به ۱۰درجه سانتی گراد می رسد و همچنین باد های بسیار سردی می وزد .

 

شرایط اخذ ویزای انگلیس چگونه است ؟

 

ویزای توریستی انگلستان نوعی ویزا است که برای سفرهای موقت و کوتاه‌مدت به این کشور نیاز دارید

همان‌طور که گفته شد برای سفر کوتاه‌مدت به انگلیس باید ویزای توریستی داشته باشید که خود به انواع گوناگونی از ۶ ماهه تا ۱۰ ساله تقسیم می‌شود. با دریافت ویزای توریستی انگلیس با توجه به نوع ویزا می‌توانید در مدت‌زمان مشخصی در انگلیس اقامت داشته باشید. مهم‌ترین مورد در اخذ ویزای توریستی، مشخص بودن هدف شما از سفر به انگلستان است. در صورتی می‌توانید ویزای توریستی بگیرید که قصد شما از سفر به انگلیس بازدید از خانواده، تفریح و گردشگری، موارد درمانی یا تجاری (قرارهای کاری) باشد. پس برای اخذ ویزای انگلیس ابتدا باید هدف سفر شما و مدت زمانی که می‌خواهید آنجا اقامت داشته باشید را مشخص کنید و بعد با فراهم کردن مدارک مورد نیاز، پرداخت هزینه مورد نظر و طی کردن تمام مراحل موفق به اخذ ویزای توریستی انگلستان ‌شوید.

انواع ویزای توریستی انگلیس
چنانچه قصد سفر و اقامت موقت در کشور انگلیس را دارید، به دو صورت می‌توان اقدام کرد. ابتدا قصد سفر خود را مشخص کنید و بعد با توجه به آن شما می‌توانید برای ویزای سینگل یا ویزای مالتی درخواست بدهید. اما منظور از ویزای سینگل و مالتی چیست؟

ویزای سینگل یا یک‌بار ورود
ویزای سینگل یا یک بار ورود به ویزای توریستی گفته می‌شود که با دریافت آن و سفر به انگلیس باید تا پایان زمان اعتبار ویزای خود در آنجا اقامت داشته باشید و در صورت ترک انگلستان نمی‌توانید مجدداً به آنجا برگردید.

ویزای مولتی یا چند بار ورود
ویزای مولتی یا چندبار ورود به ویزای توریستی گفته می‌شود که با اخذ آن شما می‌توانید طی مدت اقامت از آنجا خارج و مجدداً بازگردید. ویزای مولتی به چند دسته تقسیم می‌شود. شما می‌توانید با توجه به هدف سفر خود برای انواع ویزای توریستی مولتی کوتاه‌مدت و بلندمدت درخواست بدهید که به‌صورت زیر است:

ویزای ۶ ماهه توریستی انگلستان
ویزای ۲ ساله توریستی انگلستان
ویزای ۵ ساله توریستی انگلستان
ویزای ۱۰ ساله توریستی انگلستان

 

قیمت تور انگلیس به چه عواملی بستگی دارد ؟

به طور کلی قیمت تور انگلیس  با توجه زمان سفر و مدت زمان سفر متفاوت است. به طبع سفر در پاییز و زمستان قبل از کریسمس کمی ارزانتر از بهار و تابستان است. در پاییز و زمستان بلیط هواپیما و هتل، با قیمتی پایین تر عرضه می‌گردند. هرچه تعداد روزهای اقامت کمتر باشد میزان هزینه‌های شما در تور انگلیس  کاهش می‌یابد. البته گرفتن ویزای انگلیس آنقدر ارزش دارد که زمان و هزینه بیشتری برای سفر به تور انگلیس صرف کنید. اما این امکان را دارید با توجه به زمانی که برای سفر تور انگلیس  خود در نظر گرفته‌اید و بودجه‌ای که اختصاص داده‌اید سفری عالی را برنامه ریزی کنید.

 

 

نکات مهمی که در حین سفر به تور انگلیس باید بدانیم

افرادی که می خواهند از جاذبه های گردشگری موجود در کشور انگلیس بازدید کرده و قصد سفر به انگلیس را دارند، باید به اخذ ویزای انگلیس اقدام نماید و لازم است تا به سایت مربوطه برای انتخاب نوع ویزای مورد نظر خود سر زده و سپس فرم موجود را به صورت آنلاین پر کرده تا در خواست آنها ثبت گردد. سپس با توجه به وقت سفارت انگلیس خود که از قبل دریافت کرده‌اند در زمان لازم به سفارت مراجعه کرده و بعد از طی کردن مراحل اداری لازم، به پرداخت کامل هزینه های ویزا مبادرت ورزیده و بعد از دریافت شماره پیگیری و مراجعه حضوری به دفتر کارگزار پیگیر درخواست خود گردند.

 

جاذبه های گردشگری انگلیس 

 

انگلستان یک محل عالی برای بازدید مسافرانی است که می خواهند سفری متفاوت را تجربه کنند. 
در ادامه به بررسی چند جاذبه گردشگری انگلیس می پردازیم :

 

موزه مادام تسو


موزه مادام توسو پیشینه ی طولانی و جالبی دارد. یک مجسمه ساز و هنرمند فرانسوی به نام ماری توسو (۱۸۵۰-۱۷۶۱) در جریان انقلاب کبیر فرانسه از آدم هایی که با گیوتین اعدام میشدند ماسک های معروف به ماسک مرگ درست می کرد. او در سال ۱۸۰۳ به لندن آمد و در خیابان بِیکر نمایشگاهی به پا کرد. در این نمایشگاه ۳۰ مجسمه مومی به معرض دید عموم گذاشته شده بود. از آنجایی که هنوز هنر عکاسی همه گیر نشده بود این مجسمه ها تنها پیوند بازدیدکنندگان با صاحبان معروف و بعضا بدنام شان بودند.

 

چشم لندن

چشم لندن چرخ و فلکی بسیار بزرگ است که ۱۳۵ متر ارتفاع و ۳۲ کابین با بدنه ی شیشه ای دارد و از آن جایی که می توانید منظره ای بسیار خوب را از بالای آن ببینید، بهترین وسیله برای تماشای شهر زیبای لندن می باشد. جالب است بدانید که به دلیل سرعت بسیار پایین چرخش این وسیله، مسافران در همان حین حرکت از آن پیاده و به آن سوار می شوند. “چَشمِ لندن” محبوب ترین جاذبه ی گردشگری پولی در بریتانیا است و سالانه بیش از سه و نیم میلیون بازدید کننده دارد .

 

پل لندن

پل لندن بر روی رودخانه “تِیمز” ساخته شده و ترکیبی از یک اهرم عظیم و پل متحرک است. این پل نزدیک برج لندن است و از همین رو نام انگلیسی آن پل برج (TOWER BRIDGE) می باشد. امروزه این پل یکی از نمادهای اصلی لندن است. ساخت پل در سال۱۸۸۶ شروع شد و هشت سال به طول انجامید. پل دارای دو برجک است که از طریق دو مسیر افقی در سطحی بالاتر از برجک ها به هم متصل می شوند. این دو مسیر طوری طراحی شدند که توان وزن سنگین قسمت های مختلف پل را داشته باشند. در یک وهله زمانی، جمعیت شرق لندن بسیار زیاد شده بود و باید روی تیمز در منطقه پلی ساخته می شد. برای همین نقشه اولیه پل طرح ریزی شد. کار طراحی پل به معماری به نام “هوراث جونز” با همکاری “جان ولف بِری” سپرده شد و در سال ۱۸۹۴ ساخت آن تکمیل گردید. پنج پیمانکار و حدود ۴۵۰ کارگر برای ساخت این پل ۲۶۵ متری همکاری کردند. برای ساخت کالبد و چهارچوبه پل از ۱۱۰۰۰تن فولاد استفاده شده است. در زمان ساختش، بسیاری از مردم سبک ویکتوریایی و گوتیک آن را دوست نداشتند اما با گذشت زمان پل به یکی از معروف ترین نمادهای لندن تبدیل شد.

 

تور های پیشنهادی

امتیاز 0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به تور انگلیس

سوالات متداول

category-faqs
جستجوی تور
منوی سایت