۰۲۱-۴۴۰۰۰۰۰۰ مشاوره رایگان

درباره ما

تور کانادا

تور کانادا ارزان

در ابتدای این مقاله لازم میدانیم که اطلاعاتی کلی درباره کشور کانادا و تور کانادا به شما ارائه بدهیم ! اگر به نقشه جغرافیای جهانی نگاهی داشته باشید قطعا دیده اید که کانادا در آمریکای شمالی واقع شده و از اقیانوس اطلس تا طرف دیگرش اقیانوس آرام کشیده شده و شامل ده استان و سه منطقه است. کانادا از شمال به اقیانوس منجمد شمالی می رسد؛ تنگه دیویس در شمال شرق آن را از گرینلند جدا می سازد و از شرق به اقیانوس اطلس می رسد؛ از جنوب با آمریکا هم مرز است و از غرب به اقیانوس آرام و آلاسکا ختم می شود.
کانادا، کشوری با زیبایی طبیعی خیره کننده است که مناظر مختلفی در خود دارد: کوهستان، چمن زار، دریاچه و رودخانه با پارک های ملی و استانی فراوان جهت حفاظت از زیستگاه حیوانات. این کشور با داشتن مساحتی بالغ بر 9.984.670 کیلومتر مربع (3.855.103 مایل مربع) دومین کشور بزرگ جهان به شمار می آید. کانادا بیش از هر کشور دیگری در خود دریاچه و آب های درون سرزمینی دارد و در حقیقت %7.6 یا755.180 کیلومتر مربع (291.577 مایل مربع) از آب آشامیدنی تشکیل شده است.
غالب عکس هایی که در این کشور گرفته می شود از کوهستان ها، خرس ها، برف یا کوهستان های راکی با دریاچه های فیروزه ای است، در حالیکه خیلی بیش از اینها را می توان از گشت و گذار در چنین مناظر وسیعی به دست آورد. صنعت توریسم با منابع طبیعی فراوان بخش بزرگی از اقتصاد کانادا به حساب می آید و خیلی سریع کانادا را به کشوری غنی و جذاب بدل ساخته و در فهرست همیشگی بهترین مکان ها برای زندگی قرار داده است. با وجود فصل های کاملاً متمایز، زمستان هایی بسیار سرد با برف فراوان و سپس فرا رسیدن تابستانی گرم، بهترین راه برای بقا استفاده حداکثری از امکاناتی است که طبیعت در اختیارمان قرار می دهد. اسکی، اسنوبرد سواری و اسنوموبیل از سرگرمی های متداول کانادا است که جذابیت و هیجان زیادی دارد. در تابستان، کوهنوردی، کمپ زدن و ماجراجویی های بیرون از خانه گزینه های عالی برای گذران اوقات فراغت هستند. این موضوع بالاخص وقتی در بین مهیج ترین و شگفت انگیزترین مناظری هستند که جهان می تواند برای شما فراهم سازد کاملاً نمود واقعی پیدا می کند.
واحد پولی کانادا دلار کاناداست و هر صد سنت یک دلار کاناداست. سکه یک سنتی را پنی، پنج سنتی را نیکل، ده سنتی را دامی، 25 سنتی را کوارتر، یک دلاری را لونی و دو دلاری را تونی می نامند. اسکناس ها نیز با ارزش پنج دلاری، ده دلاری، بیست دلاری، پنجاه دلاری و صد دلاری چاپ می شوند. از قدیم دلار کانادا در برابر دلار آمریکا ارزش کمتری داشته است ولی این موضوع در حال تغییر است.
رانندگی از سمت راست جاده صورت می گیرد و فرمان ماشین در قسمت چپ ماشین است. هر استان یا منطقه تعیین کننده قوانین رانندگی و مقررات خودش است، برای همین سیستمشان با هم فرق می کند.
در سال 2001، جمعیت کانادا 30.007.094 نفر سرشماری شد که در مقایسه با 28.846.761 (سرشماری 1996) رشد %4 را نشان می دهد. اغلب این جمعیت شهرنشین و در جنوب کشور مستقر هستند؛ نزدیک سه چهارم این جمعیت در فاصله سیصد کیلومتری از مرز آمریکا سکونت دارند. پرجمعیت ترین استان اونتاریو و کبک هستند و تورنتو (استان اونتاریو) شلوغ ترین شهر محسوب می شود.
انگلیسی و فرانسوی دو زبان رسمی کانادا هستند و مونترال در کبک بزرگ ترین شهر فرانسوی زبان در خارج از فرانسه به شمار می آید. تمامی خدماتی که دولت فدرال ارائه می دهد به این دو زبان است. تقریبا هر محصولی که خریداری می کنید روی برچسبش به زبان انگلیسی و فرانسوی نوشته شده است و غالب خدمات عمومی به هر دو زبان ارائه می شود. خارج از منطقه کبک غالب مردم به انگلیسی صحبت می کنند؛ نزدیک به %18 از مردم کانادا هر دو زبان را به راحتی تکلم هستند.
اقوام اولیه یا سرخپوستان ساکنان اصلی کانادا بودند و این اسم از زبانشان به معنی دهکده و اجتماع می آید. وایکینگ ها، که قرن یازدهم به این منطقه رسیدند و اقامتشان طولی نپایید، اولین اروپاییانی بودند که به این سرزمین پا گذاشتند. اروپاییان بیشتری در قرن شانزدهم از این سرزمین دیدن کردند و با خود محصولات دست ساز آورند که برای مبادله با خز و محصولات بومی به کار بردند؛ به همین خاطر بود که بومیان کانادا از آنها به گرمی استقبال کردند. دو گروه اصلی از ساکنان اروپایی را فرانسویان، که اول به این سرزمین آمدند، و سپس انگلیسی ها تشکیل می دادند. با اینکه فرانسویان منطقه تحت اشغالشان را طی جنگی در 1760 به انگلیسیان باختند، بسیاری از مردم فرانسوی زبان در محل سکونتشان ماندگار شدند. در 1867، سه کلونی بریتانیا در رویدادی موسوم به کنفدراسیون شکل گرفتند؛ این موضوع تا حدی سبب ایجاد دولت مستقلی از چهار استان شد. از آن زمان تاکنون، شش استان و سه منطقه دیگر به کنفدراسیون اضافه شدند و در 1931 توانستند به خودمختاری کامل دست پیدا کنند. کانادا همچنان به اتحادیه کشورهای مشترک المنافع تعلق دارد.
سیستم سیاسی این کشور فدرال دموکراتیک است و هم دولت فدرال دارد و هم دولت استانی. تقسیم مسئولیت ها و قدرت بین دولت های فدرال و استانی سبب ایجاد سیستم سیاسی پیچیده ای شده است.
همانطوریکه مطالعه نمودید جذابیتهای کانادا برای تبدیل این کشور به یک مقصد گردشگری کم نیستند و بهمین دلیل هم آژانس پرنده مهاجر اقدام به ارائه تور کانادا ارزان نموده است تا هموطنان عزیزمان بتوانند به دفعات بیشتری از تفرج در خاک کانادا با تور کانادا ارزان آژانس پرنده مهاجر لذت ببرند .

 

 

 

 

تور کانادا لحظه آخری

همانگونه که بخوبی میدانید ، تور های لحظه آخری در کل به تور هایی اطلاق میشود که در زمانی که به تاریخ برگزاری تور نزدیک میشویم ، ظرفیت تور هنوز جای خالی داشته باشد که تامین کننده تور به جهت کاهش ضرر خود اقدام به فروش تور با هزینه ای به مراتب پایین تر از نرخ عادی مینماید تا با پر کردن ظرفیت تور خود ، جلوی وقوع هر چه بیشتر ضررش را بگیرد ، حال با توجه به اینکه تور کانادا سفری هزینه بر و گران می باشد؛ فاصله زیاد این کشور با ایران و بالا بودن هزینه های اقامت و غذا بسیار تأثیرگذار است ، تور لحظه آخری کانادا میتواند برای مسافران عزیز یک پیشنهاد ویژه باشد که آژانس پرنده مهاجر در تلاش است تا برای جلب رضایت مشتریان خود، باکیفیت ترین تور کانادا را با قیمتی مناسب فراهم کند؛ کارشناسان ما می توانند شما را برای استفاده از تور کانادا ، با قیمت مناسب راهنمایی کنند. تور کانادا جزییاتی دارد که با اطلاع از آن ها می توانید، سفری ارزان و باکیفیت داشته باشید ، پس برای اطلاع دقیق از تمامی جزئیات با دفتر فروش آژانس پرنده مهاجر تماس برقرار نمائید .

 

 

 

 

قیمت تور کانادا

شاید برایتان جالب باشد بدانید که عوامل تاثیر گذار بر قیمت یک تور چه میتواند باشد ! در این قسمت میخواهیم برای شما مهمترین عوامل اثر گذار بر قیمت تور کانادا را به شما اعلام کنیم :
1 - هزینه ویزا
2 - نرخ تبدیل ارز به ریال
3 - قیمت بلیط هواپیما
4 - تعداد ستاره های هتل محل اقامت شما
5 - نوع اتاقی که شما برای اقامت در مدت زمان تور خود در هتل انتخاب میکنید
6 - تعداد همسفران و همراهان شما در تور
این 6 موردی که برایتان ذکر کردیم ، مهمترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت تور کانادا آژانس پرنده مهاجر بود که برایتان نوشتیم .

 

 

 

 

خدمات تور کانادا پرنده مهاجر

 

 

 

نقشه تور کانادا

همیشه بهتر است تا پیش از سفر با نقشه مقصد سفر خود آشنا شوید و تا حد زیادی درباره جغرافیا و شرایط آن مقصد اطلاعات بدست بیاورید که برای همین هم در این قسمت نقشه کانادا را برایتان بر روی سایت بارگذاری نموده ایم تا با دیدن نقشه تور کانادا بیشتر با کشور کانادا و موقعیت جغرافیایی آن از نظر کشور هایی که در اطراف کانادا واقع شده اند آشنا شوید .

 

 

 

 

بهترین هتل های کانادا

در این قسمت از مقاله آژانس پرنده مهاجر درباره تور کانادا قصد داریم تا شما را با 11 مورد از بهترین هتل های کانادا برای اقامت آشنا کنیم تا در زمان تور کانادا خود که از آژانس پرنده مهاجر تهیه و رزرو نموده اید ، بتوانید انتخابی بس بهتر و اقامتی جذاب و لذتبخش در کانادا با تور کانادا آژانس پرنده مهاجر داشته باشید .

بعد از روسیه، کانادا بزرگ ترین کشور در جهان می باشد. منابع طبیعی آن شامل کوهستان های برفی، جزیره های دور افتاده، دشت های سرسبز و سواحل شگفت انگیز و زیبا است. در زمان های گذشته، کانادا دارای یک سیستم راه آهن بسیار گسترده بوده است و بسیاری از هتل های سراسر کشور در آن زمان، برای آسودگی و راحتی مهمانان خود، در نزدیکی ایستگاه های قطار ساخته شده بودند. بسیاری از این هتل های کانادایی به سبک معماری کاخ های سنتی فرانسوی و یا (( Chateau )) ساخته شده اند، اما در میان آن ها هتل هایی با طراحی های پست مدرن و دکوراسیون های هنری هم وجود دارند. چه در سفر، روز های خود را به خوشی و سرگرمی یا استراحت و آسودگی می گذرانید، محلی که در آن مستقر شده اید هم باید با اهداف شما سازگار باشد. با انتخاب و رزرو آنلاین هتل، سفر کانادای خود را به بهترین شکل برنامه ریزی کنید.

11 - هتل شاهزاده ی ولز (( Prince Of Wales ))
با اقامت در هتل (( شاهزاده ی ولز )) در زمان سفر کرده و به سال 1920 میلادی باز گردید! گذراندن حتی یک شب در این اقامت گاه بی نظیر، یکی از بهترین راه ها برای گرامیداشت خاطره ها و تاریخچه ی شیرین منطقه در محلی با مناظر بی نظیر است. مناطق تماشایی یکی از جاذبه های اصلی می باشند و شما می توانید از داخل بسیاری از اتاق ها و رستوران ها، از تماشای زیبایی آب های رودخانه واترتون (( Waterton )) و قله های سر به فلک کشیده ی پارک جنگلی این منطقه لذت ببرید. کوهنوردی و اسکی روی برف هم دو سرگرمی فضای باز مشهور فصلی برای مهمانان هتل به حساب می آیند.

10 - مسافرخانه ی جزیره ی فوگو (( Fogo ))
اگر که قصد دارید از جزیره ی فوگو که در ساحل نیوفوندلند (( Newfoundland )) قرار دارد بازدید کنید، پس برای اقامت حتماً به مسافرخانه ی جزیره بروید. مسافرخانه ی جزیره ی (( فوگو )) در بالای صخره های ساحل قرار گرفته است و یک اقامت گاه فوق مدرن با جدید ترین تجهیزات روز دنیا می باشد. طراحی خاص دکور درون هتل با مناطق بیرونی اطراف آن از زمین تا آسمان فرق می کند و مناظر اقیانوس آتلانتیک کنار آن بی همتا هستند! از امکانات مسافرخانه ی (( فوگو )) می توان به یک گالری هنری، یک اسپا، یک سینما و یک رستوران مجللی که سقف های قوسی آن 48 متر بالا تر از زمین قرار دارند اشاره کرد .

9 - هتل د گلیس (( Hotel De Glace ))
نام این هتل را می توان (( هتل یخ )) ترجمه کرد و این دقیقاً همان چیزی است، که می توانید از این مقصد شگفت انگیز خارج شهر کبک (( Quebec )) انتظار داشته باشید. سالی یک بار هتل د گلیس با استفاده از تیر های آهنی و مقادیر زیادی از برف و یخ بازسازی می شود. این بازسازی توسط 50 کارگر زبده انجام شده و 90 روز به طول می انجامد. اگر که قصد کنید در این هتل مهمان شوید، می توانید انتظار داشته باشید که با تعداد زیادی کیسه ی خواب بر روی تخت هایی ساخته شده از یخ استراحت کنید، اما شما می توانید به راحتی در سرویس های بهداشتی و یا وان حمام اتاق، خود را گرم کنید.

8 - هتل قصر ویسلر (( Whistler )) شهر فیرمونت (( Fairmont ))
ویستلر یکی از مشهور ترین و دیدنی ترین هتل های اسکی در جهان به شمار می رود و مسافران آن، که از تمام نقاط سیاره به این جا می آیند، می توانند از این بخش های تماشایی و هم چنین فرصت های تفریحی حاضر در آن کمال استفاده را ببرند. هتل قصر ویسلر شهر فیرمونت در زیر پایه ی کوهستان بلک کومب (( Black comb )) قرار دارد و بسیار شبیه به یک قصر آلپاینی می باشد. در فصل زمستان، شما می توانید تا کنار در ورودی این هتل اسکی کنید! امکانات و تجهیزات فوق مجلل دیگری نیز برای مهمانان این هتل در نظر گرفته شده اند، که از میان آن ها می توان به یک زمین گلف با کلاس جهانی نام برد.

7 - هتل رزوود جورجیا (( Rosewood Hotel Georgia )) ونکوور
رزوود جورجیا یک هتل 5 ستاره می باشد و در قلب مرکز شهر ونکوور قرار دارد. 12 طبقه است، در سال 1927 میلادی افتتاح شده است و حال و هوای زندگی در دهه ی 20 را دوباره احیا کرده است. این هتل تمام خواسته ها و نیازمندی های لوکس و مدرنی که مهمانان بخواهند هم فراهم می کند. از الویس پریسلی ، جان وین ، گروه موسیقی بیتلز و ملکه الیزابت دوم ، می توان به عنوان چندین مورد از مهمانان شناخته شده ی آن نام برد. بازسازی گسترده ی سال 2011 این هتل، فضای اتاق ها را بزرگ تر ساخت و با حفظ اتمسفر کلاسیک خود، امکانات را نیز گسترش داد.

6 - فیرمونت بنف اسپرینگز (( Fairmont Banff Springs ))
فیرمونت بنف اسپرینگز با نام قصر روی صخره ها نیز شناخته می شود و یک مقصد گردشگری می باشد که تا به حال فقط در خواب و رؤیا هایتان دیده اید! این هتل در داخل پارک ملی بنف قرار دارد و شما را در کنار طبیعتی تماشایی، فرصت های تفریحی بسیار متنوع و حیات وحش و مناظر فوق العاده ی منطقه مستقر می سازد. 7 رستوران، یک اسپا و یک زمین بزرگ گلف آن می توانند وقت تمام روز شما را پر کنند، اما بسیاری از مهمانان این هتل ترجیح می دهند که در داخل محوطه ی پارک ملی بنف ، به کوهنوردی، اسکی، اسب سواری و یا پیاده روی در برف بپردازند.

5 - هتل تامپسون (( Thompson )) تورنتو
اگر به دنبال یک تجربه ی ویژه و لوکس بوتیک در قلب بخش غربی مرکز تورنتو هستید، بهترین و ایده آل ترین انتخاب برای شما هتل تامپسون می باشد. اتاق های این هتل مجهز به امکاناتی از قبیل پنجره های از سقف تا کف، مبلمان چوب تیره و کف های حرارتی مرمری در سرویس های بهداشتی می باشد، اما بدون شک برجسته ترین بخش هتل تامپسون پشت بام آن است. در آن جاست که شما می توانید از مناظر 360 درجه ای افق تورنتو لذت ببرید، در استخر بی لبه و بی انتهای آن که در بالای خیابان های شهر قرار دارد شنا کنید و از کوکتل های بار و لنژ حاضر در پشت بام کمال بهره را ببرید.

4 - هتل برج (( The Tower Hotel )) آبشار های نیاگارا
در سال 1962 میلادی، اولین برج مدرنی که در کنار آبشار های نیاگارا سر به فلک می کشیده است ساخته شد. شما هتل برج با شکوه را دقیقاً در همین بنای عظیم خواهید یافت. اگر که می خواهید از مناظر خاص بالای آبشار ها لذت می برید، جایی بهتر از کناره ی لبه ی آبشار نخواهید یافت! هتل برج یک مقصد گردشگری لوکس به شمار می آید، اما بیشتر به عنوان یک هتل بسیار رمانتیک شناخته می شود. کلیسایی در این هتل قرار دارد، که آن را به یکی از نقاط پر طرفدار برای ازدواج و رفتن برای ماه عسل تبدیل کرده است. با اینکه چشم انداز های آبشار در روز شگفت انگیز هستند، اما آتش بازی های شبانه ای که آن را نورانی تر می سازند، نیاگارا را در تمام مدت سال زیبا و حیرت انگیز می سازند.

3 - لانگ بیچ لاج ریزورت (( Long Beach Lodge Resort ))
لانگ بیچ لاج ریزورت در خلیج ساحل کاکس (( Cox )) حاضر در جزیره ی ونکوور قرار دارد. این هتل با داشتن فقط 41 اتاق و 20 سوئیت، تقریباً هیچوقت پر ازدحام و شلوغ نیست و مهمانان می توانند انتظار جزئیات خودمانی تر و شخصی سازی شده تری را از این هتل داشته باشند. با وجود ساحل شنی سفید در چند قدمی این هتل، برجسته ترین نکته ی مربوط به آن، مکان قرار گیری اش می باشد. لانگ بیچ لاج ریزورت دارای یک مدرسه ی موج سواری نیز می باشد، که شما می توانید در دوره های هفتگی و یا عصرانه ی آن شرکت کنید. چند مورد از اتاق های این هتل دارای بالکنی هایی هستند که مستقیم به ساحل متصل می شوند. از دیگر مزیت های این سوئیت های خاص وان های آب گرم آن ها می باشد.

2 - فیرمونت له شاتو فرونتناک (( Fairmont Le Chateau Frontenac )) کبک سیتی
هتل خارق العاده ی فیرمونت له شاتو فرونتناک در اواخر قرن نوزدهم میلادی ساخته شد و از همان زمان تا به حال، یکی از لوکس ترین و مجلل ترین هتل های کبک سیتی به شمار می آمده است. با وجود معماری جذاب فرانسوی و هم چنین مکان این هتل، که در قلب افق های کبک است، در میان تمام هتل های جهان، بیشترین عکس از آن گرفته شده است! اقامت در فیرمونت له شاتو فرونتناک به معنای این است، که شما می توانید از چشم انداز های رودخانه ی سنت لاورنس (( St. Lawrence )) لذت ببرید، با فقط دو دقیقه پیاده روی به کلیسا و قصر سلطنتی نوتردام دِ کبک (( Notre-Dame de Québec )) برسید و از چندین رستوران شیک و امکانات ورزشی و تفریحات شبانه ی حاضر در هتل استفاده کنید.

1 - فیرمونت شاتو رودخانه ی لوئیس (( Fairmont Chateau Lake Louise ))
یکی دیگر از هتل های فیرمونت حاضر در پارک جنگلی بنف ، فیرمونت شاتو رودخانه ی لوئیس می باشد. ساخت این هتل با شکوه کوهستانی به قرن نوزدهم میلادی باز می گردد، اما امکانات حاضر در آن همگی متعلق به قرن بیست و یکم است! در ساحل رودخانه ی لوئیس قرار گرفته است و فقط یک مایل با کوهستان بیهایو (( Beehive )) فاصله دارد و منظره های اطراف بنای آن نفس گیر و باورنکردنی هستند. با اینکه اتاق ها، رستوران ها و امکانات اسپای این هتل در کلاس جهانی هستند، اما بیشتر توریست ها به این دلیل هتل فیرمونت شاتو رودخانه ی لوئیس را بر می گزینند تا بتوانند در مناطق اطراف آن به گردش بپردازند، کایاک سواری کنند، به کوهنوری بروند، اسکی کنند و یا با کشتی، خود را در مناظر تماشایی رودخانه ی لوئیس غرق کنند!

 

 

 

 

جاذبه های گردشگری کانادا

هیچ چیزی بهتر از داشتن یک برنامه ریزی خوب و مفید برای بهره بردن هر چه بیشتر از یک زمان محدود در مواردی مانند داشتن یک سفر چند روزه به یک مقصد جدید نیست ، تور کانادا 7 روزه شاید برای تماشای تمام دیدنی های این کشور کافی نباشد؛ پهناوری و طبیعت دست نخورده کانادا، جاذبه های گردشگری بسیار جذابی را پدید آورده اند. اگر تور کانادا را تهیه کردید، با توجه به فاصله این کشور با ایران و قیمت تور کانادا ، حتماً روزهای بیشتری را برای تماشای دیدنی های بی پایان این کشور صرف کنید.

در ادامه سه مکان دیدنی که باید در تور کانادا سری به آن ها بزنید، به شما معرفی می کنیم.


1 - تماشای آبشار نیاگارا در تور کانادا
هزاران سال است که قطره های آب روی دوش یکدیگر سوار می شوند و تن صخره های سخت را می تراشند؛ حاصل این همکاری توقف ناپذیر آبشار نیاگارا، یکی از شگفتی های طبیعت است. آبشار عظیم نیاگارا که نشانه عظمت خلقت است، از اجتماع سه آبشار کانادایی، آمریکایی و نقاب عروس شکل گرفته است و در مرز آمریکا و کانادا جریان دارد؛ این آبشارها به نعل اسبی مشهور هستند. آبشار نیاگارا با 6/53 متر ارتفاع، دومین آبشار بزرگ جهان است. نیاگارا در زبان محلی، معنی صدای رعد آسا می دهد؛ وقتی در تور کانادا به نزدیک نیاگارا رسیدید، معنی آن را به خوبی درک خواهید کرد.
بسیاری از مسافران تور کانادا ، پیش از هر چیزی هوس تماشای این شگفتی خلقت را دارند. در کنار صدای نعره های طبیعت، هتل ها و تفریحات گوناگونی هم برای شما ساخته شده است. شما می توانید در کنار آبشار نیاگارا یک پیاده روی عالی و قایق سواری هیجان انگیزی را تجربه کنید؛ امکانات ورزشی مختلفی نیز در نزدیکی آبشار ساخته شده است. در کنار ریزش بی امان آب، عکسی به یادگار بگیرید و در صفحه خاطرات تور کانادا خود ثبت و ضبط کنید. در روزهای اقامت خود در نزدیک آبشار نیاگارا، فرصت استفاده از زیپ لاین، پرواز با هلیکوپتر و شنا را از دست ندهید.


2 - برج CN در تور کانادا
برج بابل، یکی از عجایب دنیای باستان است که در اساطیر از آن زیاد حرف زده شده است؛ مردم باستان در طلب به دست آوردن آسمان بودند و سعی می کردند کمی به آن نزدیک تر شوند. در شهر شلوغ و مدرن تورنتو، جایی که سالانه دو میلیون گردشگر با زبان های مختلف به دیدن آن می روند، سومین آسمان خراش بلند دنیا قرار دارد. وقتی در تور کانادا ، خیابان های این شهر را سیاحت می کنید، هر جا که سر خود را بالا بیاورید، برج CN را می بینید. این برج با 3/553 متر ارتفاع، یکی از عجایب معماری دنیا مردن است؛ شما در تور کانادا با بالا رفتن از برج CN می توانید به آرزوی اجدادی خود برسید؛ بر فراز این برج، آسمان در دستان شماست.
16 آسانسور برق آسا در کمتر از یک دقیقه گردشگران را به قلب آسمان می رسانند؛ اگر هوا آفتابی باشد، از آن بالا تا 160 کیلومتر دورتر را هم می توانید ببینید. رستوران 360 درجه در هر 72 دقیقه بر فراز شهر تورنتو یک دور کامل می چرخد و شما می توانید عکس هایی ویژه در تور کانادا از فراز شهر تورنتو بگیرید. زیر سقف شیشه ای و جایی که مردم شهر و ساختمان های دیگر چیزی جز شوخی به نظر نمی رسند؛ لذتی بی نهایت را تجربه خواهید کرد. اگر شما هم حس ماجراجویی و خطر کردن دارید، «اچ واک» برج CN در اختیار شما قرار دارد؛ شما می توانید با وسایل ایمنی روی لبه 5/1 متری این برج قدم بزنید و در آن ارتفاع عکس های ماندگار بگیرید؛ هرکسی با دیدن عکس های تور کانادا ، آرزو می کند جای شما باشد.

 

 

پارک های ملی؛ تجربه طبیعت گردی در تور کانادا

بسیاری ترجیح می دهند که تور کانادا خود را در شهرها و هتل های گرم و امن بگذرانند؛ اما عده ای خطر کردن و کشف زیبایی ها را ترجیح می دهند. سرزمین کانادا، از قطب شمال تا آبشار نیاگارا مملو از خطرات شگفت انگیز است؛ سرزمین های یخزده قطبی، دریاچه های بکر، کوه های پوشیده از برف، جنگل های مخروطی و مراتع وسیع شما را در تور کانادا به شهر تماشا و لذت فرا می خوانند. پارک های ملی کانادا که گستردگی زیادی در این سرزمین دارند، جاذبه های طبیعی را بکر و دست نخورده نگه می دارند تا آیندگان نیز از تماشای آن ها لذت ببرند. شما می توانید در تور کانادا ، دل به دشت و کوه بزنید و این شگفتی های طبیعت را تجربه کنید. در ادامه نام چند پارک ملی مشهور کانادا را برای شما فهرست کرده ایم:

تور های پیشنهادی

امتیاز 4.7 از 5 | از بین 3 امتیاز دهنده به تور کانادا

سوالات متداول

category-faqs
جستجوی تور
منوی سایت