دوتخته


1,550,000

یک تخته


2,000,000

کودک با تخت


0

توضیحات


دوتخته

1,550,000

یک تخته

2,000,000

کودک با تخت

0

توضیحاتدوتخته


1,800,000

یک تخته


2,100,000

کودک با تخت


0

توضیحات


دوتخته

1,800,000

یک تخته

2,100,000

کودک با تخت

0

توضیحاتدوتخته


1,950,000

یک تخته


2,200,000

کودک با تخت


0

توضیحات


دوتخته

1,950,000

یک تخته

2,200,000

کودک با تخت

0

توضیحاتدوتخته


2,000,000

یک تخته


2,300,000

کودک با تخت


0

توضیحات


دوتخته

2,000,000

یک تخته

2,300,000

کودک با تخت

0

توضیحاتدوتخته


2,500,000

یک تخته


3,100,000

کودک با تخت


0

توضیحات


دوتخته

2,500,000

یک تخته

3,100,000

کودک با تخت

0

توضیحاتدوتخته


2,650,000

یک تخته


3,300,000

کودک با تخت


0

توضیحات


دوتخته

2,650,000

یک تخته

3,300,000

کودک با تخت

0

توضیحاتدوتخته


3,050,000

یک تخته


3,500,000

کودک با تخت


0

توضیحات


دوتخته

3,050,000

یک تخته

3,500,000

کودک با تخت

0

توضیحاتدوتخته


4,100,000

یک تخته


6,500,000

کودک با تخت


0

توضیحات


دوتخته

4,100,000

یک تخته

6,500,000

کودک با تخت

0

توضیحاتاطلاعات تور

شروع قیمت از:

1,550,000 تومان

نام ایرلاین:

اتوبوس

تاریخ شروع تور:

1401/04/18

مدت اقامت:

3 شب

ساعت پرواز

رفت: 22:00  برگشت: 19:00

مدارک و خدمات

مدارک لازم

کپی پاسپورت با 6 ماه اعتبار.ارائه تست منفی PCR

 شرایط ورود مسافر به شهر وان ترکیه: توجه: مسافران محترم میبایست حداقل دو دوز واکسن زده باشند و 14 روز از دوز دوم گذشته باشد ، نیازی به تست پی سی ار نیست .

طبق قوانین کشورها در شرایط فعلی اگر مقامات ورودی، خروجی مرزها و یا شرایط ناگهانی در کشور مقصد مسافران را ملزم به انجام تست مجدد کرونا نماید می بایست تابع قوانین بوده و هزینه های مربوطه به آن را به هر میزان شخصا پرداخت نمایند.

در صورتی که یک نفر از یک خانواده و یا یک نفر از یک گروه که در قراردادی واحد، نامشان ذکر شده باشد مبتلا به کرونا گردد دیگر اعضای خانواده و یا گروه ملزم به ادامه سفر می باشند که در صورت کنسلی دیگر اعضاء طبق قوانین مندرج در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اعمال خواهد شد.

خدمات‌آژانس

بلیت رفت و برگشت از تهران به وان با اتوبوس

گشت شهری

تور لیدر

بیمه مسافرتی کرونا

ترانسفر تا هتل

توضیحات

چرا سفر به شهر وان به صورت زمینی و آن هم با اتوبوس در تابستان ١٤٠١ ؟

 

 

یکی از ارزانترین مقاصد گردشگری خارجی برای ایرانیان عزیز و محترم ، کشور ترکیه و آن هم شهر وان میباشد ؛ از آنجائیکه سفر به این شهر توریستی به صورت زمینی و با اتوبوس انجام میپذیرد و بدلیل بسیار ارزانتر بودن بلیط اتوبوس و داشتن ثبات قیمت بلیط سفر با تور وان تابستان ١٤٠١ آژانس پرنده مهاجر به نسبت دیگر شهرهای این کشور هزینه بس کمتری برای گردشگران به همراه دارد .

تور وان تابستان ١٤٠١

 

چرا برای گذراندن تعطیلات تابستان 1401 خود ، تور وان را از آژانس پرنده مهاجر خریداری نمائیم ؟

 

 

یکی از قدیمی ترین و باستانی ترین شهر های ترکیه وان است ، که شهر کوچکی در شرق کشور پهناور ترکیه و مرکز استانی به همین نام است ؛ این شهر که از مرز مشترک ایران و ترکی فاصله چندانی ندارد، در حاشیه بزرگترین دریاچه ترکیه واقع شده و قدمتش به 3400 سال پیش بر می گردد ، یعنی زمانی که پادشاهی کهن اورارتو در اطراف دریاچه وان پا گرفت، منطقه وان به شهری برای سکونت بدل شد. البته که این سال ها وان از شکوه آن دوران بسیار فاصله گرفته و اگر امروزه به وان بروید، با شهری ساده و کوچک مواجه خواهید شد. شهر وان امروزه جمعیتی در حدود 370190 نفر را در خودش جای داده و وسعتی برابر با 1938 کیلومتر مربع دارد. از نکات جالب توجه شهر وان می توان به جمعیت بالای کُردهای این شهر اشاره کرد. در واقع جمعیت کثیری از این شهر را کردها تشکیل می دهند ، نه تُرک ها. همچنین بسیاری وان را با گربه هایش می شناسند و این موجودات بانمک از نمادهای به خصوص شهر وان هستند که در تور وان تابستان ۱۴۰۱ این موجودت زیبا و دوست داشتنی را خواهید دید ، گربه هایی سفید با رنگ چشمان متفاوت ، از جمله چیزهایی است که بلااستثنا نظرتان را در طی سفر به وان جلب خواهد کرد، به گونه ای که در یکی از میدان های این شهر، تندیسی از گربه نیز می بینید.

 

قطعا میدانید که تور وان یکی از پرطرفدارترین و یکی از شلوغ ترین تور های خارجی بین مسافران در فصل تابستان است ، زیرا به علت آب وهوای مناسب این فصل در ماه های تیر ، مرداد، شهریور از جمله تور وان تیر ١٤٠١ پرنده مهاجر دارای مسافران زیادی در این ماه در خود جای داده است ، ولی نمتوان چشم پوشید از تور وان مرداد ١٤٠١ به این خاطر که پرواز های ترک در این ماه زیاد رفت وآمد میکنند و مسافران عزیز پرنده ی مهاجر به راحتی میتوان در این ماه با پرواز های ترک به وان سفر کنند؛ حال به بهترین ماه در فصل تابستان میرسیم که تور وان شهریور ١٤٠١ به علت آب وهوای بسیار عالی و خنک و دل نشینی که دارد میتواند مسافران زیاد به مقصد خود جذب کند و خاطرات جذاب و دل نشینی را به خاطر بسپارد. و وجود مراکز تفریحی و جاذبه های گردشگری بسیاری در این فصل مسافران زیادی را در این شهر جای داده است ؛ و دلیل دیگر به علت عدم نیاز به ویزا برای ورود به خاک ترکیه است.

 

تور وان تابستان ١٤٠١

 

در تور وان تابستان 1401 آژانس پرنده مهاجر ، چگونه به این شهر خواهیم رسید ؟

 

 

تور وان چنانچه که ارزان ترین سفر خارجی برای ایرانیان نباشد ، ولی یکی از ارزانترین مقاصد گردشگری خارجی برای ایرانیان عزیز و محترم ،شهر وان کشور ترکیه میباشد ؛ از آنجائیکه سفر به این شهر توریستی به صورت زمینی و با اتوبوس انجام میپذیرد و بدلیل بسیار ارزانتر بودن بلیط اتوبوس و داشتن ثبات قیمت بلیط سفر با تور وان تابستان ١٤٠١ آژانس پرنده مهاجر به نسبت دیگر شهرهای این کشور هزینه بسیار کمتری برای گردشگران به همراه دارد .

 

 

در ادامه درباره تور وان تابستان 1401 برایتان بیشتر خواهیم نوشت :

 

 

قطعا داشتن اطلاعاتی مفید پیش از شرکت در تور وان تابستان ۱۴۰۱ ترکیه برایتان ضروری است پس مطالعه ادامه مطلب را از دست ندهید .

شهر وان در ‏شرق ترکیه در ساحل شرقی دریاچه وان و نیز در ضلع شرقی قلعه تاریخی وان و مرکز استان وان قرار گرفته است. سفر به شهر وان ترکیه در تور وان تابستان ۱۴۰۱ می تواند یک مسافرت ایده آل 3 الی 4 روزه باشد. به علت قرارگیری این شهر در کنار دریاچه ‏وان، آب و هوای آن بسیار معتدل و مناسب است. برای مسافرت به وان از تهران می بایست از شهرهای قزوین، زنجان، تبریز عبور کرده و سپس با توجه به انتخاب یکی از ‏سه مرز خروجی زمینی بازرگان، رازی و سرو به سمت شهرهای ماکو، خوی و ارومیه ادامه مسیر بدهیم. ‏فاصله شهر ارومیه تا وان حدود 290 کیلومتر و 4 ساعت است . راه دیگر مسافرت به شهر وان ترکیه، استفاده از قطار تهران – وان در تور وان تابستان ۱۴۰۱ است که هر هفته یک بار بین این دو شهر رفت و آمد ‏می کند. قطار از طریق مرز رازی-کاپیکوی وارد ترکیه می شود. مسافرت با قطار علی رغم امکان استراحت در طول راه، ‏به علت زمان بر بودن بازرسی های متعدد توسط گمرک ترکیه، وقت گیرتر از مسافرت جاده ای است،‏ولی در طول مسیر، به علت عبور قطار از مسیر های کوهپایه ای شما شاهد مناظر طبیعی بدیعی از دیدنی های ترکیه ‏خواهید بود،از طرفی چون معمولا در تور وان تابستان ۱۴۰۱ قطار حوالی ظهر به ایستگاه قطار وان وارد می شود،شما عملاً یک روز از مسافرتتان را در تور وان تابستان ۱۴۰۱ از ‏دست می دهید.

 

 

در ادامه با آداب و رسوم مردمان وان در تور وان ۱۴۰۱ بیشتر آشنا شوید :

 

 

قطعا میتوان گفت که مردم شهر وان ترکیه بسیار خونگرم و مهربان هستند و با گردشگرها و مخصوصاً ایرانیان خیلی سریع ارتباط برقرار می کنند و همین ‏که متوجه ایرانی بودن شما می شوند ، سعی می کنند به فارسی صحبت کنند و اکثراً قیمت اجناس را علاوه بر لیر ترکیه به ‏ریال هم به مشتری اعلام می کنند! به علت رفت و آمد زیاد گردشگرها در تور وان تابستان ۱۴۰۱ ، خرید و فروش مخصوصاً در زمینه پوشاک از ‏رونق خاصی برخوردار است و فروشگاههای بسیار بزرگِ چندین طبقه ، انواع و اقسام برندهای مختلف ترک ‏و اروپایی را عرضه می کنند. جهت اقامت در شهر وان ترکیه می توانید بسته به میل خود انواع هتل ها را با قیمت مناسب ‏رزرو کنید . زنان و دختران وان یا حجاب را به طور کامل رعایت می کنند و یا آنهایی هم که حجاب ندارند، پوشش ‏بسیار مناسبی دارند. ‏

تور وان تابستان ١٤٠١

 

برای خریداری کردن تور وان تابستان ۱۴۰۱ از آژانس پرنده مهاجر چه میزان باید هزینه کرد ؟

 

 

جهت اطلاع دقیق از هزینه تور وان تابستان ۱۴۰۱ میبایست حدودا 25 روز پیش از زمان تور خود با آژانس پرنده مهاجر تماس حاصل نمائید تا بتوانید قیمت دقیق تور وان تابستان ۱۴۰۱ را بدانید زیرا تمامی هتل ها در هر ماه میلادی قیمت اتاقهایشان متفاوت است ، در نتیجه تا حدود یک ماه پیش از زمان تور نمیتوان اطلاعات دقیقی از هزینه تور به شما ارائه داد .

 

 

بهترین زمان برای سفر به وان با تور وان تابستان ۱۴۰۱

 

 

معمولا ایرانیان از هفته سوم تیر ماه تا هفته اول شهریور ماه بیشترین سفر را به شهر وان با تور تابستانی انجام میدهند ، پس اگر شما خواهان رفتن به شهر وان در زمان نسبتا خلوت هستید ، پیشنهاد ما برای شما خریداری کردن تور وان تابستان ۱۴۰۱ برای نیمه اول تیر ماه یا نیمه دوم شهریور ماه میباشد .

 

 

مدارک مورد نیاز برای سفر به تور وان تابستان 1401

 

 

در گذشته با توجه به اینکه برای ورود به کشور ترکیه نیازی به اخذ و دریافت روادید نیست ، تنها کافی بود که پاسپورت شما حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد ، اما با توجه به شیوع ویروس کرونا یا ( به انگلیسی : COVID-19 ) در حال حاضر علاوه بر اعتبار 7 ماهه گذرنامه شما میبایست مدرکی هم دال بر سلامت خود ارائه دهید . اگر از زمان آخرین دوز واکسن کرونای شما بیش از 14 هفته گذشته باشد ، نیازی به ارائه پاسخ منفی آزمایش کرونا یا PCR منفی ندارید ، اما اگر دوز دوم واکسن کرونا را تزریق نکرده اید ، میبایست آزمایش کرونا را انجام دهید .

 

 

با جاذبه های گردشگری در تور وان تابستان ۱۴۰۱ بیشتر آشنا شوید

 

 

وان یک از شهر های تاریخی است که علاوه بر نزدیکی زیاد به مرز ایران ، جاذبه های تاریخی و باستانی زیادی دارد ، که مهم ترین جاذبه های گردشگری عبارتند از :

1 - قلعه وان
2 - کتیبه ی خشایارشا
3 - مراکز خرید متنوع
4 - کلیسای واراگاوانک
5 - دریاچه وان
6 - خانه ی گربه ها

 

 

بازدید از قلعه باستانی در تور وان تابستان ۱۴۰۱ را به هیچ عنوان از دست ندهید

 

 

یکی از قدیمی ترین مکان های باستانی وان ، قلعه باستانی و سنگی است که قدمتی در حدود 3300 سال دارد و از بزرگترین نمونه ها در نوع خود محسوب می شود ، شما با یک ون سواری کوتاه به راحتی می توانید خود را به این قلعه برسانید. امروزه این قلعه به موزه بدل شده است و ورودی آن برابر با 10 لیر ترکیه (15000 تومان) است. که یکی از بهترن پیشنهاد های ما در تور وان تابستان 1401 قلعه باستانی و سنگی است.

 

 

قطعا یکی از جذاب ترین مکان های تاریخی در تور وان تابستان ۱۴۰۱ کتیبه خشایارشا است که نباید بازدید از آن را فراموش کنید

 

 

بهتر است بدانید کتیبه خشایارشا ، کتیبه ای سه زبانه است که ابتدا به دستور داریوش بزرگ ساخته شد ؛ اما در زمان خود او هیچ گاه کار ساخت آن به پایان نرسید و در نهایت خشایارشا ، فرزند او فرمان تکمیل کتیبه ها را داد . این کتیبه ها در ارتفاع 20 متری از سطح زمین قرار دارند و بر روی آن 27 سطر و 3 ستون به چشم می خورد. این کتیبه یکی از معدود کتیبه های هخامنشی است که در خارج از مرزهای ایران قرار دارد و در نزدیکی قلعه وان واقع شده است.

 

 

یکی از جذاب ترین نفریحات رفتن به مرکز خرید وان ای وی ام در تور وان تابستان 1401 میباشد

 

در تور وان تابستان ۱۴۰۱ برای رفتن به مرکز خرید وان ای وی ام (Van AVM) راه سختی در پیش رو ندارید ، زیرا تنها کافیست که خود را به بلوار جمهوری شهر وان برسانید ، گفتنی است که وان ای وی ام جدیدترین مرکز خرید این شهر است که فروشگاه هایش بیش از 90 برند مختلف را در خود جای داده اند .

 

 

یکی دیگر از جاذبه های محبوب در بین گردشگران شهر وان کلیسای واراگاوانک میباشد .

 

 

جالب است بدانید که این کلیسا در 9 کیلومتری شهر وان قرار گرفته و یکی از زیباترین و مهم ترین کلیساهای منطقه است ، پیشنهاد میکنیم در تور وان تابستان ۱۴۰۱ حتما به کلیسای وارگاوانک زیبا سر بزنید.

 

 

یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری در تور وان تابستان ۱۴۰۱ دریاچه ی وان میباشد

 

 

جالب است بدانید که شما در تور وان تابستان ۱۴۰۱ به شهری سفر خواهید کرد که دومین دریاچه بزرگ خاورمیانه یعنی دریاچه وان را در خود جای داده است . جزیره های متعددی در اینجا وجود دارند که هر کدام می تواند فرصتی ایده آل به منظور کنکاش و کاوش باشد. در برخی قسمت ها و سواحل آن، فرصت برای آب تنی کردن فراهم است.اطراف دریاچه وان طبیعت بکری مشاهده خواهید کرد که برای کوهنوردی و ماجراجویی نیز فوق العاده است. توریست های ایرانی می توانند از تور وان تابستان 1401 را به ارزان ترین قیمت ممکن خریداری کرده و از این طبیعت وصف نشدنی بهره ببرند. آژانس پرنده مهاجر یکی از مجریان مستقیم و با سابقه در اجرا و برگزاری تور زمینی وان است. با مشاهده قیمت بسیار پایین این تور، حتما سفر به وان را در اولین برنامه خود قرار خواهید داد.

 

 

تور وان تابستان ۱۴۰۱ و بازدید از زیبا ترین مکان شهر وان خانه گربه ها

 

 

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ، در شهر توریستی وان بنیادی جهت حمایت از گربه های وجود دارد که به (( خانه گربه های وان ترکیه یا به ترکی : VAN KEDI EVI )) معروف است ، این مجموعه در مرکز استان قرار دارد و شما می توانید گربه های زیبا و دوست داشتنی آن را که نماد این شهر هستند ببینید. این مرکزگربه های وان را در تمام سنین نگهداری می کند.گربه وان گونه خاصی از گربه هاست که تنها در آب وهوای وان ترکیه قادر به زندگی کردن است. ظاهر سفید و چشمان دو رنگ، از مهم ترین و شاخص ترین ویژگی گربه های وان ترکیه محسوب می شود؛ یکی از چشم های این گربه ها به رنگ فیروزه ای و چشم دیگر کهربایی رنگ است. با این حال، گربه های با رنگ چشم یکسان هم در آنجا وجود دارند. البته رنگ چشم آن ها در مراحل نوزادی خاکستری است و به مرور زمان و پس از حدود 25 روز، رنگ چشم ها تغییر می کند تا اینکه 40 روز پس از تولد، رنگ چشم گربه ها ثابت می ماند. موهای ابریشمی سفید رنگ این گربه ها آن را زیباتر و دوست داشتنی تر کرده است؛ موی آن ها در فصل زمستان بیشتر می شود. علاوه بر رنگ سفید خالص، برخی از آن ها دو رنگ یا ابلق و برخی نیز خاکستری رنگ با حاشیه ای از نوارهای تیره هستند. پرنده مهاجر به مسافران عزیز حتما پیشنهاد میکند که در تور وان تابستان 1401 حتما از خانه ی گربه ها دیدن کنید.


برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02144002700 تماس حاصل فرمایید. در ساعات غیر کاری با شماره ۰۹۱۲۱۲۳۴۲۸۹ آقای امیری تماس حاصل فرمایید.

تورهای مشابه

tour duration 7 شب

تور قطر جام جهانی ۲۰۲۲

  قطر ایرویز

از 1401/07/12


تا 1401/10/20


قیمت از 29,500,000 تومان

tour duration 7 شب

تور فرانسه تابستان ١٤٠١

  امارات

از 1400/12/24


تا 1401/01/16


قیمت از 54,990,000 تومان

tour duration 7 شب

تور هند تابستان ١٤٠١

  آلیتالیا

از 1401/03/30


تا 1401/07/01


قیمت از 22,000,000 تومان

tour duration 7 شب

تور بالی تابستان ١٤٠١

  قطر ایرویز

از 1401/03/30


تا 1401/07/01


قیمت از 12,000,000 تومان

tour duration 7 شب

تور عمان تابستان ١٤٠١

  معراج

از 1401/03/30


تا 1401/07/01


قیمت از 8,600,000 تومان

tour duration 7 شب

تور قبرس تابستان ١٤٠١

  ماهان

از 1401/03/30


تا 1401/07/01


قیمت از 7,200,000 تومان

tour duration 5 شب

تور قطر تابستان ١٤٠١

  قطر ایرویز

از 1401/03/30


تا 1401/07/01


قیمت از 9,800,000 تومان

tour duration 4 شب

تور گرجستان تابستان ١٤٠١

  آسمان

از 1401/03/30


تا 1401/07/01


قیمت از 5,290,000 تومان

tour duration 4 شب

تور بلژیک تابستان ۱۴۰۱

  قطر ایرویز

از 1401/03/31


تا 1401/07/03


قیمت از 8,000,000 تومان

tour duration 4 شب

تور کوالالامپور تابستان ١٤٠١

  عمان ایر

از 1401/03/31


تا 1401/07/03


قیمت از 95,000,000 تومان

tour duration 7 شب

تور لارناکا تابستان ١٤٠١

  ماهان

از 1401/03/30


تا 1401/07/01


قیمت از تومان

tour duration 7 شب

تور پاتایا تابستان ١٤٠١

  ماهان

از 1401/03/31


تا 1401/07/01


قیمت از تومان

tour duration 7 شب

تور بانکوک تابستان ١٤٠١

  ماهان

از 1401/03/31


تا 1401/07/01


قیمت از تومان

tour duration 3 شب

تور باتومی تابستان ١٤٠١

  قشم ایر

از 1401/04/19


تا 1401/04/22


قیمت از 12,690,000 تومان

tour duration 6 شب

تور ازمیر تابستان ١٤٠١

  ایران ایر تور

از 1401/04/16


تا 1401/05/06


قیمت از 11,790,000 تومان

tour duration 7 شب

تور بالی سنگاپور تابستان ١٤٠١

  امارات

از 1401/03/31


تا 1401/07/01


قیمت از 17,500,000 تومان

tour duration 7 شب

تور یونان تابستان ١٤٠١

  امارات

از 1400/12/23


تا 1401/01/15


قیمت از 6,800,000 تومان

tour duration 4 شب

تور مجارستان تابستان ١٤٠١

  امارات

از 1400/12/24


تا 1401/01/15


قیمت از 6,600,000 تومان

tour duration 7 شب

تور اتریش تابستان ١٤٠١

  امارات

از 1400/12/23


تا 1401/01/16


قیمت از 55,000,000 تومان

tour duration 7 شب

تور اسپانیا تابستان ١٤٠١

  امارات

از 1400/12/24


تا 1401/01/15


قیمت از 8,900,000 تومان

tour duration 7 شب

تور انگلستان تابستان ١٤٠١

  امارات

از 1400/07/01


تا 1400/10/07


قیمت از 8,900,000 تومان

tour duration 7 شب

تور ایتالیا تابستان ١٤٠١

  امارات

از 1400/12/23


تا 1401/01/16


قیمت از 77,500,000 تومان

tour duration 7 شب

تور هلند تابستان ١٤٠١

  امارات

از 1400/07/01


تا 1400/10/07


قیمت از 6,800,000 تومان

tour duration 7 شب

تور آلمان تابستان ١٤٠١

  امارات

از 1400/07/01


تا 1400/10/07


قیمت از 9,100,000 تومان

tour duration 3 شب

تور ارمنستان تابستان ١٤٠١

  آرمنیا

از 1401/03/30


تا 1401/07/01


قیمت از 9,800,000 تومان

tour duration 7 شب

تور روسیه تابستان ١٤٠١

  ماهان

از 1401/04/24


تا 1401/07/01


قیمت از 32,900,000 تومان + 100 دلار

tour duration 7 شب

تور سنت پترزبورگ تابستان ١٤٠١

  قشم ایر

از 1401/03/31


تا 1401/07/01


قیمت از 8,990,000 تومان

tour duration 3 شب

تور تفلیس تابستان ١٤٠١

  زاگرس

از 1401/03/31


تا 1401/07/01


قیمت از 4,640,000 تومان

tour duration 6 شب

تور دیدیم تابستان ١٤٠١

  ایران ایر

از 1401/03/31


تا 1401/07/01


قیمت از 8,880,000 تومان

tour duration 7 شب

تور اروپا تابستان ١٤٠١

  امارات

از 1400/12/23


تا 1401/01/15


قیمت از 6,800,000 تومان

tour duration 7 شب

تور سوئیس تابستان ١٤٠١

  امارات

از 1400/10/01


تا 1400/12/29


قیمت از 8,100,000 تومان

tour duration 7 شب

تور لهستان تابستان ١٤٠١

  امارات

از 1400/12/24


تا 1401/01/16


قیمت از 49,500,000 تومان

tour duration 7 شب

تور کلمبو کندی بنتوتا تابستان ١٤٠١

  ماهان

از 1401/03/31


تا 1401/07/01


قیمت از 9,600,000 تومان

tour duration 7 شب

تور چابهار تابستان ١٤٠١

  ماهان

از 1401/03/31


تا 1401/07/01


قیمت از 3,600,000 تومان

tour duration 3 شب

تور شارجه تابستان ١٤٠١

  ایران ایر تور

از 1401/03/31


تا 1401/07/01


قیمت از 6,310,000 تومان

tour duration 7 شب

تور شانگهای تابستان ١٤٠١

  ماهان

از 1401/03/31


تا 1401/07/01


قیمت از 15,600,000 تومان

tour duration 7 شب

تور گوانجو تابستان ١٤٠١

  ماهان

از 1401/03/31


تا 1401/07/1


قیمت از 15,600,000 تومان

tour duration 6 شب

تور بدروم تابستان ١٤٠١

  معراج

از 1401/04/16


تا 1401/04/24


قیمت از 15,990,000 تومان

tour duration 7 شب

تور گوا تابستان ١٤٠١

  آلیتالیا

از 1401/03/31


تا 1401/07/01


قیمت از 22,000,000 تومان

tour duration 3 شب

تور آنکارا تابستان ١٤٠١

  پگاسوس

از 1401/03/31


تا 1401/07/03


قیمت از 9,140,000 تومان

tour duration 4 شب

تور مالزی سنگاپور تابستان ۱۴۰۱

  ترکیش

از 1401/03/31


تا 1401/07/03


قیمت از 13,600,000 تومان

tour duration 3 شب

تور مالزی تابستان ۱۴۰۱

  امارات

از 1401/03/31


تا 1401/07/02


قیمت از 10,600,000 تومان

tour duration 7 شب

تور سنگاپور تابستان ۱۴۰۱

  ماهان

از 1401/03/31


تا 1401/07/02


قیمت از 37,110,000 تومان

tour duration 6 شب

تور کوش آداسی تابستان ١٤٠١

  ایران ایر تور

از 1401/03/31


تا 1401/07/05


قیمت از 11,780,000 تومان

tour duration 7 شب

تور تایلند تابستان ١٤٠١

  امارات

از 1401/03/30


تا 1401/07/01


قیمت از 28,900,000 تومان

tour duration 7 شب

تور پوکت تابستان ١٤٠١

  ماهان

از 1401/04/16


تا 1401/07/01


قیمت از 30,860,000 تومان

tour duration 7 شب

تور پکن تابستان ١٤٠١

  اطلس گلوبال

از 1401/03/30


تا 1401/07/01


قیمت از 10,000,000 تومان

tour duration 4 شب

تور مالدیو تابستان ١٤٠١

  فلای دبی

از 1401/04/16


تا 1401/07/01


قیمت از 26,150,000 تومان

tour duration 7 شب

تور آلانیا تابستان ١٤٠١

  قشم ایر

از 1401/03/30


تا 1401/07/02


قیمت از 12,790,000 تومان

tour duration 4 شب

تور شیراز تابستان ١٤٠١

  ترکیش

از 1401/03/31


تا 1401/07/01


قیمت از 1,550,000 تومان

tour duration 7 شب

تور سریلانکا تابستان ١٤٠١

  فلای دبی

از 1400/10/22


تا 1400/12/22


قیمت از 32,500,000 تومان

tour duration 7 شب

تور چین تابستان ١٤٠١

  اطلس گلوبال

از 1401/03/30


تا 1401/07/01


قیمت از 10,000,000 تومان

tour duration 6 شب

تور مارماریس 23 تیر تا 9 مرداد ماه تابستان ١٤٠١

  معراج

از 1401/04/23


تا 1401/05/09


قیمت از 20,100,000 تومان

tour duration 3 شب

تور استانبول تابستان ١٤٠١

  قشم ایر

از 1401/04/15


تا 1401/05/01


قیمت از 10,900,000 تومان

tour duration 3 شب

تور ترکیه تابستان ١٤٠١

  ایران ایر تور

از 1401/03/31


تا 1401/07/03


قیمت از 5,770,000 تومان

tour duration 3 شب

تور وان تابستان ١٤٠١

  اتوبوس

از 1401/04/18


تا 1401/05/01


قیمت از 1,550,000 تومان

tour duration 4 شب

تور دبی تابستان ١٤٠١

  قشم ایر

از 1401/03/31


تا 1401/07/04


قیمت از 11,640,000 تومان

tour duration 6 شب

تور آنتالیا تابستان ١٤٠١

  تیلویند

از 1401/04/16


تا 1401/04/24


قیمت از 11,560,000 تومان

tour duration 2 شب

تور کیش تابستان ١٤٠١

  تابان

از 1401/03/31


تا 1401/07/01


قیمت از 1,800,000 تومان

tour duration شب

تور قشم تابستان ١٤٠١

  معراج

از 1400/04/21


تا 1400/07/26


قیمت از 1,830,000 تومان

 
تماس