tour duration 4 شب

تور مالدیو 4 شب ویژه مهر ماه 1401

  فلای دبی

از 1401/07/14


تا 1401/08/01


قیمت از 23,160,000 تومان

tour duration 4 شب

تور مالدیو 4 شب ویژه مهر ماه 1401 با پرواز قطر

  قطر ایرویز

از 1401/07/14


تا 1401/08/01


قیمت از 29,710,000 تومان

tour duration 5 شب

تور مالدیو 5 شب ویژه مهر ماه 1401

  فلای دبی

از 1401/07/14


تا 1401/08/01


قیمت از 24,050,000 تومان

tour duration 5 شب

تور مالدیو 5 شب ویژه مهر ماه 1401 با پرواز قطر

  قطر ایرویز

از 1401/07/14


تا 1401/08/01


قیمت از 30,600,000 تومان

tour duration 4 شب

تور مالدیو پاییز 1401

  فلای دبی

از 1401/06/01


تا 1401/07/01


قیمت از 27,260,000 تومان

tour duration 4 شب

تور مالدیو از مشهد

  فلای دبی

از 1401/03/31


تا 1401/06/31


قیمت از 25,600,000 تومان

tour duration 4 شب

تور مالدیو از تبریز

  فلای دبی

از 1401/03/31


تا 1401/06/31


قیمت از 25,600,000 تومان

tour duration 4 شب

تور مالدیو از تهران

  فلای دبی

از 1401/06/21


تا 1401/09/03


قیمت از 25,600,000 تومان

tour duration 4 شب

تور مالدیو از اصفهان

  فلای دبی

از 1401/03/31


تا 1401/06/31


قیمت از 25,600,000 تومان

tour duration 4 شب

تور مالدیو از شیراز

  فلای دبی

از 1401/03/31


تا 1401/06/31


قیمت از 25,600,000 تومان

تور ماله

چرا تور مالدیو را در بین تورهای خارجی از آژانس پرنده مهاجر خریداری کنیم ؟

 

آژانس پرنده مهاجر به عنوان مجری مستقیم انواع تور خارجی از جمله تور مالدیو ، همواره ارزانترین نرخ ها را به هموطنان عزیز ارائه داده و تمام تلاش خود را برای ثبت خاطراتی فراموش نشدنی در ذهن مسافرین خود بکار بسته است . بگذارید درباره شهر مالدیو و آنچه در تور مالدیو با آن مواجه خواهید شد برایتان بگوییم ؛ شهر مالدیو به عنوان بزرگ ترین شهر مالدیو که پایتخت این کشور هم میباشد ، در جزیره مالدیو واقع شده است . این شهر با کشور سریلانکا دارای مرز مشترک آبی بوده و بزرگ ترین مرکز تجاری کشور مالدیو محسوب می شود . علاوه بر این ، شهر مالدیو دارای فرودگاهی مجهز و مدرن است که هر ساله پرواز های خارجی زیادی از گردشگران تور مالدیو ، در این فرودگاه می نشیند .

 

باید بدانید که فرودگاه بین المللی مالدیو در جزیره کوچکی به نام هول هوله ساخته شده است و واقع در شمال شرق این شهر میباشد و به عنوان یک فرودگاه مجهز می توان از رستوران ، کافه، سرویس بهداشتی و دوش مجانی در بیرون از سالن ترمینال آن بهره برد. بسیاری از گردشگران این پرواز خارجی با بکار گیری ترفندهایی موفق به خرید بلیط ارزان هواپیما می شوند و از سفر به این جزیره رویایی لذت می برند.

جالب است بدانید که نام مالدیو در اصل از کلمه ماهالای که در زبان سانسکریت به معنای خانه بزرگ است گرفته شده و مرکز تمام فعالیت های تجاری این کشور میباشد که متشکل از چهار بخش مختلف ماچانگولی ، مافانو ، هنویرو و گالولهو می باشد .

 

روفیا واحد پول کشور مالدیو است که ارزش آن تقریبا معادل با یک دهم دلار است . به عنوان یک گردشگر تور مالدیو باید بدانید که شهر مالدیو به قدری کوچک است که می توانید مسیرهایش را پیاده طی کنید و از مناظر شگفت انگیز آن لذت وافی و کافی را ببرید .

شهر مالدیو مساحتی به وسعت ۲۹۸ کیلومتر مربع دارد و در حدود ۳۰۱.۰۰۰ نفر در آن زندگی میکنند . به دلیل پرطرفدار بودن تور مالدیو و وجود مهاجران و گردشگران زیاد در شهر مالدیو، تنوع غذایی در این شهر بسیار بالا است و رستوران هایی با ملیت های مختلف به پخت غذاهای متفاوتی می پردازند که برای امتحان کردن همه آن ها زمان بسیار زیادی لازم است و با یکبار سفر به این شهر نمی توانید همه آنها را تجربه کنید .

 

 

با خریداری کردن تور مالدیو آژانس پرنده مهاجر خاطره ای فراموش نشدنی را در ذهن خود و خانواده تان رقم بزنید .

 

 

در تور مالدیو با چه آب و هوایی مواجه خواهید شد ؟

 

 

ما در آژانس پرنده مهاجر به شما پیشنهاد میکنیم که حتما پیش از خرید تور مالدیو و سفر به این شهر زیبا شرایط آب و هوایی آن را مطالعه نمائید . در این شهر دمای هوا در روز و شب در نزدیکی ۳۰ درجه سانتی گراد قرار دارد و به طور کلی می توانیم بگوئیم که شهر مالدیو دارای دو نوع آب و هوای گرم خشک و یا گرم و مرطوب است . شما می توانید در تمام طول سال برای خرید بلیط ارزان هواپیما تلاش کنید زیرا این شهر در هیچ زمانی از سال سرد نمی شود. دمای هوای مالدیو در پایین ترین درجه خود یعنی در طول زمستان به پانزده درجه سانتی گراد در شب می رسد. پس با خیالی آسوده بلیط این پرواز خارجی را خریداری کنید.

 

با خریداری کردن تور مالدیو آژانس پرنده مهاجر خاطره ای فراموش نشدنی را در ذهن خود و خانواده تان رقم بزنید .

 

 

بهترین زمان خرید تور مالدیو چه زمانی از سال است ؟

 

 

کشور مالدیو و بالطبع شهر زیبا و دیدنی مالدیو بین ماههای نوامبر و آوریل بهترین آب و هوا را دارد و بین ماههای دسامبر و مارس بیشترین توریست را جذب می کند . اما در ماه های مه تا اکتبر به خاطر اینکه احتمال بارش باران بسیار است و نمی توان از تفریحات آبی لذت برد گردشگران کمتری به این شهر سفر می کنند .

 

 

در تور مالدیو از چه تفریحاتی میتوان لذت برد ؟

 

 

تفریح شماره یک : Dive Boat

خدمات باشگاه یا کلوپ غواصی مالدیو یکی از تفریحات این شهر است و این تفریح جذاب و هیجان انگیز برای گردشگران و علاقه مندان به تماشای دنیای زیر آب ارائه می شود . کودکان ، جوانان و حتی افراد میانسال می توانند از غواصی زیر آب لذت ببرند . دنیای زیر آب در آب های جزیره مالدیو و بخصوص شهر مالدیو توصیف ناپذیر است و بهترین مکان برای دستیابی به دنیای ناشناخته های اعماق آب می باشد . تفریحات شهر مالدیو با غواصی از طریق یک قایق مخصوص امکان پذیر است .

باشگاه غواصی شهر مالدیو تورهای گردشگری زیر آب را به صورت گروهی برگزار می کند. راهنمای این تورهای گردشگری مسلط به زبان های انگلیسی ، عربی، آلمانی و ژاپنی مسلط هستند . مدت زمان غواصی با قایق در زیر آب های شهر در حدود چهار ساعت است و هزینه این تفریحات آبی، حدود ۴۱ دلار است. برنامه های غواصی که در این باشگاه به علاقه مندان ارائه می شود متفاوت است و شامل بازدید از مناطق زیر می باشد:

1 - Manta Point

2 - Feydhoo Wall

3 - Fish Tank

4 - Banana Reef

5 - Kurumba Wall

 

تفریح شماره دو : پیاده روی و گردشگری در مناطق محلی شهر مالدیو

یکی از تفریحاتی که در شهر مالدیو میتوانید از آن بهره ببرید ، گردش و تفریح در محله های بومی جزیره است. این تور گردشگری بدلیل اینکه شما در حین گردش میتوانید با زبان رسمی مردم مالدیو هم آشنا شوید ، جذابیت ویژه ای برای گردشگران دارد . اگرچه بسیاری از مردم به زبان انگلیسی صحبت می کنند اما زبان رسمی مردم مالدیو Dhivehi است . با این حال، گردشگری به مدت یک روز کامل برگزار می شود و در این تفریح می توانید با زبان رسمی مردم مالدیو آشنا شوید و چیزهای جدید یاد بگیرید . قیمت این تور گردشگری حدود ۸۰ دلار است و راهنمای تور به زبان انگلیسی و ژاپنی مسلط است . تورهای گردشگری کوتاهتر ، حدود ۳ ساعت در نظر گرفته شده است . هنگامی که از این تورها استفاده می کنید، برخی از وسایل شخصی و خوراکی جزئی با خود به همراه داشته باشید؛ همچنین اگر قصد بازدید از جاذبه های گردشگری را دارید پول نقد به همراه بردارید. این گردشگری شما را با فرهنگ و عقاید مردم شهر آشنا می کند.

 

تفریح شماره سه : قایق سواری بر روی امواج اقیانوس هند با قایق های بادبانی

قایق سواری با قایق های بادبانی و حرکت بر روی امواج آبهای اقیانوس هند یکی از جذاب ترین تفریحات آبی در تور مالدیو است . شهر مالدیو بوسیله آبهای اقیانوس هنداحاطه شده اند و با امواج آرام اما گاهی متلاطم ، بهترین مکان برای قایق سواری هستند . اگر به ورزش های هیجان انگیز علاقه مند هستید از این ورزش می توانید به عنوان یک تفریح لذت ببرید. دقت داشته باشید که اگر قصد قایق سواری با قایق های بادبانی را دارید حتماً در محدوده های مشخص شده حرکت کنید. بهترین زمان برای قایق سواری، ماه مه تا اکتبر است. این کار به مهارت شنا نیاز ندارد. اگر مهارتی در قایق سواری ندارید می توانید در مکان های نزدیک تر به ساحل تمرین به بپردازید.

 

تفریح شماره چهار : قایقرانی

قایقهای توریستی و گردشگری توسط سازمان گردشگری این شهر در اطراف جزیره تعبیه شده اند تا تجربه یکی دیگر از تفریحات بسیار جذاب و هیجان انگیز در شهر مالدیو که قایقرانی است را به گردشگران خود رقم بزنند . این قایق های گردشگری دارای ظرفیت محدود هستند و اغلب به صورت دو یا 5 نفر می توانند با آن حرکت کنند . لحظات خاطره انگیزی را در آب های اطراف جزیره مالدیو تجربه خواهید کرد. بهترین زمان برای قایقرانی در اقیانوس هند در ماه نوامبر تا آوریل است. هزینه استفاده خدمات قایقرانی ۷۰ تا ۹۰ دلار برای هر نفر است.

 

تفریح شماره پنج : کایاک سواری

کایاک به قایق های دوکی شکلی گفته میشود که یک نفر در وسط آن قرار می گیرد و با پارو بر روی آب حرکت می کند . کایاک سواری واقعا یک تفریح هیجان انگیز و جذاب و ماجراجویانه در شهر مالدیو است . کایاک سواری بر روی آب های شفاف و نیلگون اقیانوس هند در اطراف جزیره مالدیو، نه تنها یک تفریح وصف ناپذیر است، بلکه به یک ورزش آبی نیز مبدل شده است . بهترین زمان برای کایاک سواری، ماه های آوریل تا اکتبر است. برای قایق سواری باید در شنا مهارت داشته باشید. خدمات اجاره کایاک برای گردشگران عموماً دو ساعت در نظر گرفته شده است که قیمت آن ۳۰ تا ۵۰ دلار به ازای هر نفر است.

 

تفریح شماره شش : کایت سواری روی آب

کایت سواری روی آب یک تفریح بسیار جذاب و پرهیجان برای هر گردشگر است که پس از اولین تجربه شما را به تکرار این تجربه وا میدارد . در این تفریحات آبی، فرد بر روی تخته موج سواری می ایستد و از طریق حرکت کایت که با نیروی وزش باد حرکت می کند، بر روی آب های اقیانوسی به حرکت در می آید. این ورزش جذاب یکی از تفریحات آبی مورد علاقه بسیاری از گردشگران و ورزشکاران است. بهترین زمان برای کایت سواری روی آب، ماه آوریل تا اکتبر است. هزینه این تفریحات آبی ۶۰ تا ۹۰ دلار برای هر نفر به ازای هر ساعت است.

 

تفریح شماره هفت : قایق شیشه ای

از بی نظیرترین تفریحاتی که تمام توریست ها به آن علاقه دارند ، سوارشدن بر روی قایق شیشه ای و گشت و گذار بر روی آب های جزیره مالدیو است . یک قایق شیشه ای عبارت است از قایق هایی که کف آن با پنل های شیشه ای ساخته شده و گردشگران می توانند در اطراف قایق بنشینند و کف اقیانوس را از داخل شیشه ها تماشا کنند. احساس بی نظیر تماشای گیاهان و حیوانات اقیانوسی در حالی که قایق در سطح آب حرکت می کند، یک هیجان وصف ناپذیر در شهر مالدیو است. بهترین زمان برای سوار شدن بر قایق شیشه ای، ماه آوریل تا اکتبر است. هزینه این قایق حدود ۳۰ دلار می باشد.

 

تفریح شماره هشت : جت اسکی

جت اسکی بر روی آب های اقیانوس یکی از تفریحات شهر مالدیو است و این ورزش جذاب به صورت تک نفره یا دو نفره انجام می شود و عموماً به مهارت زیادی نیاز دارد. کسانی که در این ورزش مهارتی ندارند می توانند به همراه راهنمای حرفه ای بر جت اسکی سوار شوند. بهترین زمان برای لذت بردن از تفریحات جت اسکی، ماه آوریل تا اکتبر است. اگر قصد دارید از این تفریح استفاده کنید، همراه یک مربی بر روی جت اسکی سوار شوید. هزینه جت اسکی در شهر مالدیو حدود ۷۰ تا ۱۸۵ دلار برای هر نفر است. این قیمت با توجه به دستگاهی که انتخاب می کنید متفاوت خواهد بود.

 

تفریح شماره نه : راه رفتن زیر آب

راه رفتن زیر آب از تفریحات هیجان انگیز شهر مالدیو به حساب می آید که شاید برایتان تعجب آور باشد . افرادی که به این ورزش جذاب علاقه دارند و همچنین گردشگران خارجی می توانند با سفر به شهر مالدیو، زیباترین و بی نظیرترین مناظر زیر دریایی را از نزدیک تماشا کنند. موجودات شگفت انگیز که در آب و هوای گرمسیری اقیانوسی زندگی می کنند از طریق این تفریح جذاب، قابل تماشا هستند! بهترین زمان برای راه رفتن در آب های جزیره مالدیو، ماه ژانویه تا آوریل است. این کار به مهارت شنا نیازی ندارد چرا که ورزشکاران از ماسک مخصوص و کپسول اکسیژن استفاده می کنند. هزینه این تفریح آبی حدود ۱۵۰ دلار است.

 

 

با خریداری کردن تور مالدیو آژانس پرنده مهاجر خاطره ای فراموش نشدنی را در ذهن خود و خانواده تان رقم بزنید .

 

 

مکانهای دیدنی در تور مالدیو که در این شهر نباید از دست بدهید :

 

 

1 - پارک سلطان در شهر مالدیو

پارک سلطان تنها بخشی از کاخ سلطان مالدیو به حساب می آید اما بزرگ ترین پارک تفریحی کشور مالدیو می باشد. در داخل این پارک موزه ملی مالدیو که مجموعه ای از دیدنی های تاریخی این کشور است، قرار دارد.

 

2 - مرکز اسلامی در شهر مالدیو

مرکز اسلامی مالدیو نام محله ای است که گردهمایی مسلمانان کشور مالدیو و شهر مالدیو در آنجا صورت می گیرد ، مسجد جمعه بزرگ این کشور با سه گنبد طلایی قرار گرفته است و به عنوان جاذبه مشهور شهر مالدیو ، تمامی مراسم های مذهبی و اعیاد مسلمانان در آن برگزار می شود.

 

3 - قصر رنگارنگ مولیاژ در شهر مالدیو

قصر رنگارنگ مولیاژ برای سکونت پادشاه مالدیو ساخته و در نظر گرفته شده بود اما قبل از آن پادشاه از سلطنت برکنار شد و نتوانست در این قصر زندگی کند . در گذشته قصر مولیاژ ساختمانی دولتی بود و در حال حاضر دفتر ریاست جمهوری کشور مالدیو در این مکان قرار دارد.

 

4 - بازار محلی شهر مالدیو

بازار محلی شهر مالدیو این واقع در شمال جزیره مالدیو و در نزدیکی مرکز اسلامی میباشد . شما می توانید با رفتن به این بازار زیبا و محبوب از نزدیک از این بازار دیدن کرده و اجناس مناسبی را به عنوان سوغاتی بخرید .

 

5 - بازار ماهی فروش ها در شهر مالدیو

در بازار ماهی فروش ها که پاتوق ماهی گیرهای کشور مالدیو است می توانید علاوه بر خریدن ماهی های خوراکی، از دیدن انواع ماهی های تزئینی و آکواریومی لذت ببرید.امتیاز 5.0 از 5 | از بین 8 امتیاز دهنده به تور مالدیو

نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000
 

 
تماس