filter icon فیلتر

فیلتر کنید

tour duration 7 شب

تور ایتالیا بهار ١٤٠١

  امارات

از 1400/12/23


تا 1401/01/16


قیمت از 77,500,000 تومان

tour duration 4 شب

تور ایتالیا هتل ۵ستاره

  ماهان

از 1400/09/01


تا 1400/12/25


قیمت از 8,600,000 تومان + 990 دلار

تور ایتالیا

سفر به مافیایی ترین کشور دنیا یعنی ایتالیا

 

یکی از سفر های بیاد ماندنی در قاره اروپا  سفر به کشور ایتالیا میباشد . شاید تور ایتالیا را بتوان تاریخی تور قاره اروپا دانست. کشور ایتالیا در جنوب قاره اروپا قرار دارد و از جزایر سیسیل و سادنی که واقع در دریای مدیترانه می باشند تشکیل شده است . کشور ایتالیا به کشور چکمه ای شهره است چون از نظر نقشه ای به به چکمه شباهت دارد . پایتخت این کشور پیشرفته که جزء هفت کشور صنعتی جهان بشمار می رود، رم است.

 

 

 

این کشور زیبا که هرساله تعداد زیادی گردشگر، با خرید تور ایتالیا از آن دیدن می کنند، با کشورهایی از جمله اتریش، فرانسه، سوئیس، اسلوونی، واتیکان و سان مارینو همسایه است. ۸/۵ درصد از جمعیت کشور ایتالیا از افراد خارجی تشکیل شده است. اکثر جمعیت ایتالیا یعنی ۹۱ درصد، مسیحی کاتولیک هستند. واحد پول این کشور توسعه یافته یورو است و دارای آب و هوایی مدیترانه ای و تقریبا گرم می باشد. اگر قصد خرید تور ایتالیا و سفر به این کشور را دارید با ما همراه باشید. جالب است بدانید که تور ایتالیا هم مانند تور فرانسه از محبوبیت خاصی در بین هموطنان عزیزمان برخوردار است .

 

در حال حاضر بویژه سال 1399 شمسی متأسفانه بدلیل اینکه کل دنیا درگیر مبارزه با ویروس کرونا ( به انگلیسی : COVID-19 ) میباشد و واکسیناسیون بر علیه ویروس کووید 19 به حد کمال نرسیده است ، مرزهای کشور ایتالیا بر روی خریداران تور ایتالیا بسته است . امید است که هر چه سریعتر این مشکل برطرف شده و آژانس پرنده مهاجر به عنوان مجری مستقیم تور اروپا و تور ایتالیا بتواند همانند گذشته خدمات خود را به شما خریداران تور ایتالیا در سفر به این کشور زیبا به شما ارائه دهد .

 

تاریخچه کشور ایتالیا

 

کشور ایتالیا از دیرباز و در دوران باستان از جمله کشور هایی بود که با ایران روابط دیپلماتیک گسترده ای داشت ، یکی از این موارد به دوره فرمانروایی پارتیان برمی گردد. طبق اطلاعات بدست آمده از تاریخ نویسان کشور ایتالیا، اتروسک ها، یونانی ها و بعد رومی ها در دوران باستان بر ایتالیا حکومت می کردند. در قرون وسطی این کشور به دست پاپ ها افتاد و پس از آن نیز این سرزمین در دوره های مختلف بوسیله فرانک ها، بیزانسی ها، اعراب و نورمان اداره گشت. شهر رم به عنوان پایتخت امپراتوری رم، برای مدت زمانی طولانی محل اقامت پاپ و یکی از مراکز مذهبی و سیاسی تمدن غرب بوده است.

 

 

 

ایتالیا به دلیل قدمتی طولانی، فرهنگ غنی و تاریخ پرفراز و نشیبش و همچنین آثار باقی مانده از دوران باستان، یکی از مقاصد اصلی گردشگری جهان بوده که همین امر علت محبوبیت تور ایتالیا در میان گردشگران است.


کشور ایتالیا از نظر جغرافیایی


لوکیشن کشور ایتالیا که در قاره اروپا قرار دارد از نظر استراتژیکی بسیار مناسب و حساس بوده و همین امر باعث پیشرفت ایتالیا از نظر اقتصادی شده است. این کشور وسیع حدود ۳۰۱ هزار و ۳۴۰ کیلومتر مربع وسعت داشته و جمعیتی بالغ بر ۶۰ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر دارد. ایتالیا که چهارمین کشور پرجمعیت قاره سبز است، دارای ۲۰ ناحیه از نظر تقسیم بندی جغرافیایی می باشد. شاید این نکته برای خریداران تور ایتالیا جالب باشد که بخش هایی از این کشور در خارج از خاک آن قرار گرفته اند و در مقابل کشورهای مستقلی نیز هستند که درون مرزهای ایتالیا قرار دارند. برای مثال کامپیونه دیتالیا که بخشی از خاک ایتالیا به حساب می آید، در سوئیس واقع شده و دو کشور بسیار کوچک واتیکان و سان مارینو به ترتیب در شهر رم و ایالت امیلیا قرار دارند، و این موضوع برای گردشگران تور ایتالیا که برای اولین بار به این کشور سفر می کنند موضوع جالبی است.

 

 

 

اطلاعات آب و هوایی کشور در تور ایتالیا

 

با توجه به جغرافیای متنوعی که کشور ایتالیا دارد ، آب و هوای آن از شمال تا جنوب بسیار متفاوت است. قطعا شرایط آب و هوایی برای مسافران کشور ایتالیا که تور ایتالیا را خریداری کرده اند موضوع بسیار با اهمیتی است که قبل از خرید بلیط هواپیما و تور ایتالیا باید آن را در نظر بگیرند. ارتفاعات شمال این کشور، بین ماه های دسامبر و مارس، زمستان هایی سرد و سخت با بارش سنگین برف را به همراه دارد، از طرفی دیگر در تابستان، هوا گرم و آفتابی است. اطراف دریاچه های شمال ایتالیا، آب و هوایی معتدل داشته که توسط باغ های زیتون و بوستان های گرمسیری احاطه شده اند و در ماه های آوریل تا ژوئن مملو از شکوفه های زیبای بهاری می شوند.

 

 

اخذ ویزای توریستی ایتالیا در تهران

 

اولین قدم برای خرید تور ایتالیا بعد از ثبت نام در تور های گروهی و یا انفرادی آژانس پرنده مهاجر اخذ ویزا میباشد. معمولا ایتالیا خیلی بهترین از دیگر کشور های اروپایی به ایرانی ها ویزای توریستی میدهد ( حتی کسانی که از قبل ویزای شینگن نداشته اند) و به همین دلیل تور ایتالیا بیشتر از همیشه در چشن گردشگران ایرانی میباشد. شما عزیزان برای اخذ ویزای ایتالیا بایستی قبل از همه چیز در کارگزاری ckjs که مطعلق به کشور سنگاپور است بروید و مدارک مورد نیاز ویزا را تحویل داده و بعد از تحویل مدارک انگشت نگاری کنید که بین ۸۵ یورو تا ۱۲۵ یورو برای هر نفر هزینه دارد . وقت سفارت عادی ۸۵ یورو که ۲۰ یوروی آن را کارگزاری سنگاپوری برمیدارد و ۶۰ یورو هم هزینه دارد که در صورتی ویزا هم صادر نشود هیچ مبلغی به شما برنمیگردد. 

 

 

مدارک مورد نیاز برای خرید تور ایتالیا (مدارک ویزا )

 

پر کردن فرم درخواست ویزای ایتالیا

ارسال گذرنامه فعلی شما و کلیه گذرنامه های قبلی

دو قطعه عکس ۳,۵×۴,۵ تمام رنگی که ۷۰٪ درصد از آن صورت باشد

رزرو بلیط هواپیما و واچر هتل که پرداخت شده باشد

گردش حساب ۳ ماه آخر و تمکن مالی  

گواهی اشتغال به کار و یا گواهی اشتغال به تحصیل

اصل و ترجمه کلیه اسنا ملکی  

بیمه مسافرتی تا ۳۰۰۰۰ هزار یورو پوشش

اصل و ترجمه سند ازدواج (در صورت متاهل بودن)

ارایه ضمانت نامه بانکی به آژانس پرنده مهاجر

 

لازم به ذکر است که هیچ ضمانتی برای ویزای ایتالیا که ۱۰۰٪ صادر شود وجود ندارد.

لازم به ذکر است که بدانید تصمیم گیرنده اصلی در اعطای ویزای ایتالیا، افسران ویزای این کشور می‌باشند نه آژانس پرنده مهاجر و یا هر آژانس دیگری اما، ما در آژانس پرنده مهاجر  یک تضمین به متقاضیان ویزای ایتالیا می‌دهیم و آن هم این است که شما در زمان درخواست ویزای ایتالیا، ۲۰٪  هزینه را واریز می‌کنید و ۸۰٪  باقی مانده را زمانی که ویزای خود را دریافت کردید به ما پرداخت می‌کنید.

 

شاید برایتان جالب بدانید بیشترین دلیل رد شدن درخواست ویزای ایتالیا، عدم اعتماد افسران ویزای این کشور به بازگشت متقاضیان می‌باشد. این اعتماد را می‌توانید با ارائه مدارک شغلی، وابستگی خانوادگی به کشورتان و مشخص کردن دقیق هدف سفر به ایتالیا برای افسران ویزا به وجود آورید.


مناسب ترین زمانی که میتوان برای خرید تور ایتالیا از آژانس پرنده مهاجر اقدام نمود چه زمانی است ؟

 

زمان مناسب برای سفر به این کشور دیدنی از طریق تور ایتالیا تمام طول سال است اما اگر برای استراحت چند روزه اقدام به خرید تور ایتالیا کرده اید، پیشنهاد ما به شما گرم ترین و بهترین فصل گردشگری ایتالیا، یعنی ماه های آوریل تا ژوئن است . ماه های جولای و آگوست که گرم ترین ماه های سال محسوب می شوند، زمان گذراندن تعطیلات ساکنان ایتالیا است، در نتیجه علاوه بر قیمت ، جمعیت این کشور نیز در این ماه ها افزایش پیدا می کند. اگر دوست دارید از هیاهو دور باشید و در اوج برگزاری بازی های راگبی به این کشور سفر نکنید و تور ایتالیا خود را برای آب و هوای ملایم سپتامبر تا اکتبر خریداری کنید.

 

 

 
فرهنگ و آداب و رسوم مردم ایتالیا

 

بیشتر مسافرینی که با تور ایتالیا به این کشور سفر می کنند ، از خصوصیات اخلاقی مردمان ایتالیا متحیر اند. توهین و دشنام با فرهنگ مردم کشور ایتالیا چنان آمیخته است که بد به حساب که نمیاد هیچ ، باعث خنده و شادی و به نوعی از ابزار تفریح مبدل گشته است . یکی از ابزارهای مردم این کشور تملق است و از دوستان خود و حتی غریبه ها زیاد تعریف می کنند. شما با خرید تور ایتالیا و سفر به این کشور خواهید دید که برقراری ارتباط با مردمان این کشور بسیار آسان است، در نتیجه اگر دلتان می خواهد هنگام بازگشت از تور ایتالیا دوستان زیادی داشته باشید فقط کافیست با مردمان این کشور مخالفت نکنید.

 

 

 

 

 


زبان مردم ایتالیا که باید در تور ایتالیا به آن توجه داشته باشید

 

مردمان سرزمین ایتالیا اکثرا رومی تبارند و تقریبا تمامی زبان های رایج در این کشور شاخه هایی از زبان رومی می باشد . شما اگر یکی از خریداران تور ایتالیا هستید باید توجه داشته باشید که زبان ایتالیایی ، زبان رسمی این کشور زیبا و توریستی است اما با این حال ، در کنار آن زبان ایتالیایی زبان های پرگویش و محلی دیگری نیز در این کشور وجود دارند. متأسفانه متأسفانه باید خاطر نشان کرد که بسیاری از این زبان ها در معرض نابودی هستند که این مرگ تدریجی از دوره حکومت فاشیسم بر ایتالیا شروع شده است. از دیگر زبان های رایج ایتالیا هم می توان به زبان های آلمانی، فرانسوی، لیگوری، اسلوونیایی، لومباردی، پیدمونتی، ونیزی، ناپلی، توسکانی، ساساری، ساردوکمپیدانی و زبان ایتالیایی- یهودی اشاره کرد.

 
شهرهای مهم ایتالیا که در تور ایتالیا حتما باید از آنها دیدن کنید

 

شما خریداران تور ایتالیا که میخواهید در این کشور زیبا و تاریخی به گشت و گذار  بپردازید و از مناطق و جاذبه های دیدنی این کشور زیبا دیدن فرمائید بهتر است قبل از سفرتان با شهرهای مهم این کشور آشنا شوید تا بتوانید برای دیدن آنها برنامه ریزی درستی انجام دهید .

 

شهر اول : رم

شهر تاریخی رم که از قضا پایتخت کشور ایتالیا هم می باشد ، بزرگ ترین و پرجمعیت ترین شهر این کشور بوده و همچنین مرکز ناحیه لاتزیو می باشد. این شهر با مساحتی بالغ بر ۱۳۶۲۸۷ کیلومتر مربع ، مقر اصلی سازمان جهانی غذا و کشاورزی است. شما با خرید تور ایتالیا از آژانس پرنده مهاجر می توانید از رود تیبر هم که از میان شهر می گذرد و همچنین واتیکان، کوچکترین کشور جهان در داخل شهر رم دیدن کنید.

 

شهر دوم : میلان

شهر زیبای میلان دومین شهر پرجمعیت ایتالیا است که مرکز ناحیه لومباردی در شمال این کشور هم هست . این شهر همچنین بنام مرکز مد و فشن و پایتخت مد در جهان شناخته میشود که این هم یکی از دلایل فروش بالای تور ایتالیا محسوب میشود . علاوه بر مطالب گفته شده درباره شهر زیبای میلان باید گفت که میلان قطب بانکداری، خدمات مالی و بورس ایتالیا هم هست.

 

شهر سوم : ناپل

سومین شهر بزرگ ایتالیا شهر ناپل است که دارای جمعیتی حدود یک میلیون نفر میباشد . این شهر همچنین مرکز اقتصادی و فرهنگی جنوب ایتالیا به حساب آمده و از اواخر قرون وسطی تا سده ۱۸ میلادی جزئی از شهرهای مهم و بزرگ اروپا بوده . بازدید از این شهر را در برنامه گردشگری خود در سفرتان با تور ایتالیا قرار دهید.

 

شهر چهارم : تورین

یکی از شهرهای مهم ایتالیا که در شمال غربی این کشور واقع شده است تورین مرکز استان پیه مونته می باشد. در سال های ۱۸۶۱ تا ۱۸۶۵، شهر تورین نخستین پایتخت ایتالیا محسوب شده و از از نظر جمعیتی ، مقام چهارم و از نظر اقتصادی مقام سومین شهر مهم ایتالیا را به خود اختصاص داده است.

 

شهر پنجم : ونیز

شهر یا میتوان گفت که جزیره ونیز ، جزیره ای است واقع در شمال ایتالیا که در خلیجی از تالاب ونتزیا و در نزدیکی دریای آدریاتیک قرار دارد. شهر ونیز بصورت جزیره هایی کوچک است که تردد در آن به وسیله قایق صورت می گیرد. این شهر گردشگرپذیر، سالانه میزبان میلیون ها گردشگر تور ایتالیا است. از جاذبه های شهر زیبا و دیدنی ونیز می توان به میدان سن مارکو، آثار تاریخی، هنری و معماری ثبت شده در یونسکو اشاره کرد.

 

شهر ششم : جنوا

جنوا نام شهری است واقع در شمال غرب ایتالیا که در ناحیه لیگوریا قرار گرفته است. اگر به بازدید از این شهر بندری که در کنار یک لنگرگاه طبیعی و در پای گذرگاهی در غرب رشته کوه های آپنینه واقع شده است علاقه دارید، فقط کافیست با خرید تور ایتالیا به این شهر سفر کنید.

 

شهر هفتم : فلورانس

شهر فلورانس از جمله مکانهایی است که علاقه مندان به دیدن شهرهای تاریخی تور ایتالیا را به خود جذب میکند . این شهر که پایتخت کنونی ناحیه توسکانی ایتالیا است در حدود ۳۸۲ هزار نفر جمعیت دارد و پرجمعیت ترین شهر توسکانی به حساب می آید. به این شهر که خاستگاه رنسانس ایتالیایی است لقب آتن سده های میانه داده شده است.

 

شهر هشتم : برگامو

این شهر زیبا که ساخته شده از خیابان های کوچک و پیچیده است و در حومه آن دریاچه ای زیبا قرار دارد ، بر روی تپه ای بنام برگامو واقع شده است . بعلاوه از جاذبه های گردشگری تور ایتالیا در این شهر می توان مناطق بسیار زیبا و استراحتگاه های بهاری در حومه برگامو را نام برد .

شهر نهم : فرارا

شهر تاریخی و دیدنی فرارا که متاسفانه در بین گردشگران و خریداران تور ایتالیا از اهمیت پایین تری برخوردار بوده است . فرارا قرن ها پیش توسط خانواده دیست اداره می شد که در قرون وسطی بناهای مهمی در آن ساخته شد. با خرید تور ایتالیا و بازدید از این بناها می توانید معماری و هنر عصر رنسانس را به وضوح در این شهر نظاره گر باشید.

 

جاذبه های گردشگری در تور ایتالیا

طبق محاسبات انجام شده توسط سازمان جهانی یونسکو ( به انگلیسی : UNESCO ) ، نیمی از میراث فرهنگی جهان در کشور ایتالیا قرار دارد و طبیعت فوق العاده متنوع این کشور از مهمترین عوامل جذب گردشگر و خریدار تور ایتالیا است. علاوه بر جاهای دیدنی ایتالیا نظیر ونیز، سیسیل، تورین و دریاچه کومو، عوامل دیگری مانند غذاهای رنگارنگ بخصوص پاستا، مد و فشن و سینمای این کشور باعث ایجاد یک منبع درآمد همیشگی در این کشور شده است.

 

آشنایی با با جاذبه های گردشگری تور ایتالیا

 

شماره یک : آمفی تئاتر کولوسئوم

بزرگترین آمفی تئاتر ساخته شده توسط امپراتوری رم باستان آمفی تئاتر کولوسئوم در شهر رم است. آمفی تئاتر کولوسئوم نمادی از رم باستان است و درجه محبوبیت آن در رم کمتر از برج ایفل در پاریس نیست. در طول سفر با تور ایتالیا، علاوه بر کولوسئوم، از طاق معروف کنستانتین که نماد منجی شهر و برقرارکننده صلح است نیز دیدن کنید.

 

شماره دو : کانال بزرگ ونیز

شهر زیبای ونیز که در شمال ایتالیا قرار دارد از کانال های کوچک و بزرگ آبی، جهت عبور و مرور مردم پوشیده شده است. در اطراف گرند کانال، ساختمان های تاریخی ونیز قرار گرفته اند. همچنین این کانال بزرگ به دلیل تشکیل شدن از کانال های کوچک تر به مکانی دیدنی و رمانتیک برای گردشگران تور ایتالیا تبدیل شده است.

 

شماره سه : شهر پمپی

شهر پمپی که یکی از شهرهای قدیمی رم باستان است از جمله مکانهای دیدنی کشور ایتالیاست که  گردشگران با خرید تور ایتالیا میتوانند هنگام قدم زدن در خیابان های قدیمی این شهر، شاهد آثار مهندسی ۲۰۰۰ ساله رومی ها باشند. یکی از دیدنی های اصلی پمپی، خرابه ها و مجسمه های این شهر است که از فوران آتشفشان وزوویو در سال ۷۹ پس از میلاد به جای مانده است.

 

شماره چهار : برج کج پیزا

برج کج پیزا که دارای شهرتی جهانی است تنها یکی از جاذبه های دیدنی شهر پیزا است. ساخت این برج در سال ۱۱۰۰ میلادی آغاز شد و در سال ۱۹۹۰ مورد مرمت قرار گرفت. بازدید از برج پیزا را که در محله دل دومو قرار گرفته است را در برنامه تور ایتالیا خود بگنجانید.

 

شماره پنج : دریاچه کومو

پنجمین موردی را که میخواهیم به شما برای دیدن در زمان سفرتان با تور ایتالیا معرفی کنیم دریاچه کومو است که توسط کوه ها احاطه شده و یکی از جاهای دیدنی تور ایتالیا محسوب می شود. بسیاری از ویلاهای مجلل و کاخ های سلطنتی در اطراف این دریاچه قرار گرفته اند. دریاچه کومو آب و هوایی مدیترانه ای دارد و صومعه ای مربوط به قرن ۱۱ میلادی در اطراف آن خودنمایی می کند.

 

شماره شش : شهر ساحلی آمالفی

شهر ساحلی آمالفی که در امتداد خط ساحلی شبه جزیره سورنتین قرار دارد و در دامنه شیبدار کوه های ایتالیا ساخته شده است در لیست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است و از جمله مناطق محبوب گردشگران تور ایتالیا می باشد.

 

شماره هفت : کلیسای جامع سانتا ماریا دل فیرو فلورنس

کلیسای جامع سانتا ماریا دل فیرو فلورنس یکی از بهترین کلیساهای جامع جهان است که بین قرن های ۱۳ تا ۱۵ میلادی ساخته شده است. گنبد مشهور این کلیسا در سال ۱۴۳۴ میلادی توسط فلیپ برونلسکی ساخته شده و برج ناقوس این کلیسا به ارتفاع ۸۲ متر، دارای ۴۱۴ پله است. خریداران تور ایتالیا می توانند نمای زیبای شهر را از بالای برج ناقوس این کلیسا نظاره گر باشند.

 

شماره هشت : چینکو تره

نام این منطقه ساحلی جذاب که متشکل از صخره ها و تپه های شیب دار است و در غرب ایتالیا واقع شده چینکو تره که پنج روستا نیز نامیده می شود نام دارد . اگر با خرید تور ایتالیا قصد سفر به این منطقه را دارید باید بدانید که تنها راه رفتن از روستایی به روستای دیگر، پیاده روی در جاده هایی است که روستاهای چینکو تره را به هم متصل می کند.

 

شماره نه : فروم رومی ها

از جمله مکانهایی که علاقه مندان تور ایتالیا را به خود جذب میکند فروم رومی ها است که این مکان قلب امپراتوری رم باستان است و بازدید کنندگان این منطقه با قدم زدن در فروم رومی ها، میتوانند دو هزار سال به عقب برگردند و از پیاده روها، معابد، بازارها، دادگاه ها و ساختمان های رم باستان دیدن کنند.

 

شماره ده : کاخ واتیکان

کاخ واتیکان ، از جمله مکانهای دیدنی شهر رم کشور ایتالیاست که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب میکند و خریداران تور ایتالیا به ندرت میشود که از دیدن این مکان تاریخی و زیبا صرف نظر کنند . کاخ واتیکان، کلیسا و میدان سنت پیتر از جاذبه های گردشگری شهر رم هستند .

سوالات متداول

نظرات

امتیاز 0.0 
تماس