filter icon فیلتر

فیلتر کنید

tour duration 6 شب

تور آنکارا 3 شب پاییز 1401

  ماهان

از 1401/07/20


تا 1401/08/01


قیمت از 11,390,000 تومان

tour duration 6 شب

تور آنکارا 7 شب پاییز 1401

  ماهان

از 1401/07/20


تا 1401/08/01


قیمت از 13,260,000 تومان

tour duration 5 شب

تور آنکارا وقت سفارت کانادا

  اطلس گلوبال

از


تا


قیمت از 7,900,000 تومان

tour duration 5 شب

تور آنکارا هتل 5 ستاره

  پگاسوس

از


تا


قیمت از 7,900,000 تومان

tour duration 6 شب

تور آنکارا از مشهد

  ایران ایر تور

از 1401/03/01


تا 1401/03/20


قیمت از 11,650,000 تومان

tour duration 6 شب

تور آنکارا از شیراز

  ایران ایر تور

از 1401/03/01


تا 1401/03/20


قیمت از 11,650,000 تومان

tour duration 6 شب

تور آنکارا از اصفهان

  ایران ایر تور

از 1401/03/01


تا 1401/03/20


قیمت از 11,650,000 تومان

tour duration 6 شب

تور آنکارا از تهران

  ایران ایر تور

از 1401/03/01


تا 1401/03/20


قیمت از 11,650,000 تومان

tour duration 6 شب

تور آنکارا از تبریز

  ایران ایر تور

از 1401/03/01


تا 1401/03/20


قیمت از 11,650,000 تومان

tour duration 6 شب

تور آنکارا از اهواز

  ایران ایر تور

از 1401/03/01


تا 1401/03/20


قیمت از 11,650,000 تومان

tour duration 6 شب

تور آنکارا هتل مارینا

  ایران ایر تور

از 1401/03/01


تا 1401/03/20


قیمت از 9,000,000 تومان

tour duration 6 شب

تور آنکارا هتل گلد

  ایران ایر تور

از 1401/03/01


تا 1401/03/20


قیمت از 9,000,000 تومان

تور آنکارا

سفر به پایتخت ترکیه یعنی آنکارا

 

یکی از شهر های مهم در کشور ترکیه و پایتخت این کشور شهر زیبا آنکارا میباشد همین علت باعث پر رونق شدن تور آنکارا شده است . این شهر که قلب سیاست کشور ترکیه میباشد دارای زیبایی ها و ویژگی های خاص میباشد .

بعد از شیوع ویروس کرونا و بسته شدن مرز ترکیه ترکیه بر روی ایرانی ها خیلی ها به دلیل وقت سفارت کانادا و یا وقت سفارت آمریکا دچار مشکل شدن . بیماری کوید ۱۹ یا همان ویروس کرونا نتوانست بیشتر از ۶ ماه مرز های ترکیه را بر روی ایرانی ها ببندد و در مهر ماه ۱۳۹۹ مرز هوایی ترکیه بر روز ایرانی ها باز شدن و مجدد تور آنکار از سر گرفته شد. تور های آنکار مهمولا بین ۴ روز و یا ۷ روز میباشد . زیرا که بیشتر کسانی که تور آنکارا را خرید میکنند بابت انجام کاری مهم به آنکارا به آنجا میروند و نه تفریح و به همین دلیل  آنکارا جز تور ترکیه تجاری بحساب میآید .

 

 

خدمات تور آنکارا آژانس پرنده مهاجر چیست ؟

آژانس پرنده مهاجر با برگزاری تور آنکار در تمامی ایام سال و با چارتر کردن پرواز ماهان ایر و ایران ایر ( آژانس مسافرتی پرنده مهاجر دارای مجوز بند الف  و ب ) این توانایی را داد که خدمات عالی و قیمت ها بسیار مناسب به مسافرین تور آنکارا بدهد. در متن زیر چند نمونه از این خدمات زیر میکتم:

۱- پرواز رفت و برگشت

۲- ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت

۳-تور لیدر فارسی زبان

۴- انجام خدمات انگشت نگاری آمریکا و کانادا

۵- اقامت در هتل با صبحانه

 

 

چرا برای انگشت نگاری کانادا تور آنکارا انتخاب کنیم ؟

یکی از دلالیل اصلی انتخاب شهر آنکارا و تور آنکارا در بین شهر های ترکیه این است که سرعت جواب دادن به ویزا و پیکاپ آن آسانتر است و معمولا اکثرین وکیل ها به موکل های خود شهر آنکارا پیشنهاد میکنند .

لازم به ذکر است که بدانید شهر زیا آنکارا پایتخت ترکیه و بزرگترین شهر این کشور بعد از استانبول می ‌باشد. رشد و شکوفایی آنکارا بعد از جنگ جهانی اول و با شکست امپراطوری عثمانی آغاز و با رهبری آتاتورک به اوج خود نزدیک‌تر شد.  

این شهرزیبا دارای موزه ‌ها و مناطق گردشگری بسیار زیادی است ولی از لحاظ گردشگری و توریستی هیچگاه رقیب قدرتمندی برای شهرهای توریستی‎ای همچون استانبول و آنتالیا کوش آداسی و یا وان و بدروم نبوده است .

اما این به معنای آن نیست که آنکارا از لحاظ گردشگری حرفی برای گفتن نداشته باشد. این شهر نیز مانند سراسر ترکیه از لحاظ تاریخی و توریستی زیباست و حتی دارای آثار فراوانی از تمدن‎های باستانی مختلف همچون پارسیان، یونانی‌ها، رومی‌ها و فینیقی‌هاست. آژانس مسافرتی پرنده مهاجر مجری تور آنکارا با بهترین قیمت و بهترین خدمات در خدمت شما عزیزان میباشد

شاید باید علت اینکه ایرانیان به تور آنکارا مانند تورهای دیگر ترکیه علاقه نشان نمی‎دهند را در این جستجو کرد که تفریحات این شهر نسبت به شهرهایی مانند آنتالیا و بدروم و… کمتر  می‎باشد.

با این وجود درحال حاضر  تور آنکارا لحظه آخری جزو آفرهایی است که هر روزه برای آن برنامه‎ریزی می‎شود و این امر را می‎توان نشان‎دهنده این دانست که این تور درحال پیدا کردن جایگاه خود درمیان علاقمندان به سفر است.

 

 

 

شرایط خرید تور آنکارا لحظه آخری :

معمولا تور های آنکار به دلیل داشتن پرواز های کم نست به دیگر شهر های تریکه و داشتن مسافر های غیر توریستی در اکثریت زمان ها پرواز پر و قیمت آن ثابت است . ولی در برخی از زمان هایی که سفارت خانه های مختلف شهر آنکارا بسته باشد تعدت مسافرین کم میشود و به همین دلیل تور های لحظه آخری آن با قیمت پایین تری به فروش میرسد .از عوامل مهم عرضه تور لحظه آخری وجود چارتر در مسیر تور آنکارا است که این مسئله نیز رابطه مستقیم با میزان استقبال مخاطبان و گردشگران و توریست ها دارد.

آژانس پرنده مهاجر چارتر پرواز ایران ایر و ماهان ایر در تمامی ایام سال .

و از این جهت تور لحظه آخری آنکارا معمولا در اکثر فصل های سال وجود دارد.  عرضه تور لحظه آخری در مسیرهای مختلف متفاوت است.  تور های لحظه آخری معمولا در روزهای پایانی منتهی به برگزاری تور عرضه میشود.  پس برای کسانی که به دنبال تور های ارزان هستند زمان برای تصمیم گیری کم است و باید به سرعت تور لحظه آخری خود را انتخاب و خریداری کنند در نتیجه برنامه ریزی بلند مدت برای این نوع تور ها وجود ندارد.  

نکته دیگری که در خصوص تورهای لحظه آخری وجود دارد ظرفیت محدود این گونه تورهاست.  

از آنجای که اینگونه تور ها در روز های انتهایی عرضه میشود بیشتر ظرفیت پرواز به فروش رفته و فقط تعداد کمی از بلیط ها برای فروش باقی مانده و چون قیمت تور های لحظه آخری کمتر است به سرعت به فروش میرسد.

 

 

 

لازم به ذکر است بیشتر افراد با اهداف تجاری و کاری به این شهر سفر می کنند ، چون اغلب وزارتخانه ها ، شرکت های دفاعی و نظامی ، سازمان هوافضا ، کارخانه ها و ادارات دولتی و خصوصی همه در این شهر گرد هم جمع شده است و کارمندان و محصل های شهرهای دیگر نیز برای انجام بعضی از کارهای اداری خود باید به این شهر بروند و اکثریت جمعیت انکارا را مردمان ترک‌ آناتولی شده اند و شهر آنکارا پايتخت جمهوري تركيه می باشد ، مهم است این را هم بدانید که رشد اقتصادی اين شهر بيشتر در زمينه های صنعت ، بانكداری ، حمل و نقل ، ارتباطات و گردشگری بوده است به طوری كه اين رشد اقتصادی در اقتصاد اين كشور تاثير فوق العاده ای گذاشته است . اين شهر در صنعت كشاورزی دارای محصولات برجسته ای مانند زردآلو ، انجیر ، آلبالو ، گردو ، فندق ، انار و تخم مرغ ، فلفل گیاهی سبز است و اين شهر در بخش صنعت نساجی و صنايع پوشاك نيز سهم بزرگی در اقتصاد كشور تركيه نیز دارد و همچنين اين شهر مركز صنايع خودرو سازی ، توليد تلويزيون و لوازم الكترونيكی ، اسباب بازی های الكترونيكی و لوازم خانگی است و اگر  قصد تجارت دارید شهر آنکارا بهترین گزینه است .در قدیم آنکارا یکی از قطب‎های کشاورزی این کشور محسوب می‎شد اما امروزه آنتالیا جای آن را گرفته است.

آنکارا شهری تاریخی است که اکثر مردم آن را ترک‎های آناتولی تشکیل داده‎اند. اما این شهر با وجود قدمتی که دارد هنوز هم به‎عنوان یکی از مدرن‎ترین شهرهای ترکیه به‎حساب می‎آید. این تلفیق معماری های سنتی و مدرنیته این شهر را زیباتر کرده است.

 

 

درباره هتل های تور آنکارا :

 

قبل از معرفی هتل های شهر آنکارا لازم به ذکر است که همه هتل های شهر آنکارا فقط خدمات صبحانه اراعه میدهند و هتلی با خدمات all و uall ندارد.معمولا مسافر های ایرانی در تور آنکارا هتل های نزدیک به سفارت انتخاب میکنند و بیتشر هتل های ۳ ستاره معمولی و یا ۵ ستاره تاپ رزور میکنند.آژا مسافرتی پرنده مهاجر قابلیت رزور آنلاین هتل های شهر آنکارا را دارد. امکانات بسیار خوبی را با قیمتی بسیار ارزان‌تر از سایر شهرهای توریستی ترکیه در اختیار مهمان‌های‌شان قرار می‎دهند. این هتل‌های ویژه، امکان تجربه یک سفر راحت و بی‌دغدغه را برای گردشگران فراهم می‌کنند. تقریباً اکثر گردشگران از هتل‌های آنکارا رضایت دارند. کسانی که تور آنکارا را برای سفارت کانادا و انگلیس انتخاب می‎کنند؛ توجه داشته باشند که بهتر است هتل‌های نزدیک به سفارت موردنظرشان را انتخاب کنند تا بتوانند حداکثر استفاده را از زمان خود ببرند

 

بهترین زمان خرید تور آنکارا :

معمولا بهترین زمان سفر به آنکارا در فصل بهار و واخر فصل زمستان است . فصل تابستان در شهر آنکارا گرمای زیادی دارد و بدلیل وجود مکان های توریستی محدود گردشگران ترجیح میدهند در فصل بهار به این شهر سفر کنند. و به هیم لیل قیمت تور آنکارا در فصل بهار گران تر از فصل های دیگر است .اما لازم به ذکر است که در تابستان و پاییز هم طبیعت اطراف شهر جلوه خاصی دارد. در بهار جنب‎وجوش گردشگران در این شهر زیاد می‌شود و شهر، در ازدحام حضور گردشگران هیجان بی‌سابقه‌ای را تجربه می‌کند. تور آنکارا در بهار و ابتدای تابستان، در بهترین کیفیت ممکن انجام می‌شود. همچنین به‎دلیل اینکه تورهای بیشتری در بهار برای آنکارا برنامه‎ریزی می‎‎شود؛ تعداد و تنوع تورهای لحظه‎آخری آنکارا در این فصل بیشتر است.

 

در تور آنکارا چه فرودگاهی را میبینیم ؟

 

شاید جالب باشد بدانید که برای خیلی از گردشگران فرودگاه شهر مقصد بسیار مهم و تعیین کننده انجام سفر میباشد. این فرودگاه یکی از فرودگاه‎های اصلی ترکیه است و به‎عنوان قطب اصلی هواپیمایی ترکیش نیز شناخته می‎شود. کد یاتا شهر آنکار esb میباشد این فرودگاه بین‎المللی دارای ۲باند آسفالت و ۲ترمینال برای پروازهای داخلی و بین‎المللی می‎باشد. برای دسترسی از فرودگاه به مرکز شهر و برعکس می‎توانید از اتوبوس‎های شهری، اتوبوس‎های ویژه فرودگاه و تاکسی استفاده کنید.

 

خرید تور آنکارا از آژانس پرنده محاجر :

شما مسافرین محترم آژانس پرنده مهاجر علاوه بر رزرو آنلاین تور و پرواز می توانند تا به قصد خرید حضوری به پرنده مهاجر بیایند و در مدتی کوتاه، تور خود را خریداری نمایند و از مزیت صدور آنی هتل و واچر هتل هم برخوردار شوند. خرید تور البته به صورت تلفنی و در تماس با شماره ۰۲۱۴۴۰۰۲۷۰۰  نیز به سادگی ممکن است. تنها کافی است که تماس گرفته و زمان موردنظرتان را به کارشناس مربوطه اعلام نمایید و در انتها، از بین بهترین پیشنهادها تور موردنظر خود را انتخاب کرده و خریداری نمایید.

آژانس پرنده مهاجر به عنوان یکی از بهترین برگزارکنندگان تورهای خارجیو تور آنکارا  بهترین امکانات و دسترسی ها را مخصوصاً در تور آنکارا برای مسافران عزیزی که آن را برای سفر انتخاب کرده اند، فراهم آورده است. این امکانات عبارت اند از؛ بلیط رفت وبرگشت با بهترین ایرلاین ها، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان، سیم کارت و گشت شهری که مسافران می توانند از بین آن ها انتخاب نمایند.

 

 

 

مکان های گردشگری و دینی در تور آنکارا :

 

شهر آنکارا همانند شهر استانبول پر از تاریخ و تمدن و زیبایی و مانند کوش‎آداسی پر از جاذبه‎های طبیعی نیست اما، به‎عنوان یک شهر توریستی در ترکیه جاذبه‎هایی دارد که دیدن آنها برای گردشگران تور آنکارا جالب است . برای مثال مقبره آتاتورک که به‎جرئت می‎توان او را مهم‎‎ترین شخصیت سیاسی ترکیه دانست؛ در این شهر قرار دارد. مقبره آتاتورک را باید مهم‎ترین جاذبه گردشگری آنکارا دانست. علت آن اهمیت این شخصیت به‎عنوان بنیان‎گذار ترکیه است. مقبره آتاتورک در سال ۱۹۴۴ بر روی یک تپه در بخش آنتیپ ساخته شد اما، کامل شدن آن تا سال ۱۹۵۳ به‎طول انجامید. قلعه آنکارا، شهربازی آنکارا و معبد آگوستوس از دیگر جاذبه‎های توریستی مهم شهر آنکارا محسوب می‎شوند. همچنین در تور آنکارا می‎توانید از تفریحات مهیجی که در این شهر وجود دارد نیز استفاده کرده و لذت ببرید.

منطقه تاریخی اولوس 

منطقه اولوس (Ulus) در مرکز شهر آنکارا و در اطراف بلوار آتاتورک قرار دارد، که شامل بناهای تاریخی زیادی می‌شود و در آن می‌توان مکان‌های قدیمی و تاریخی متعددی که اکثر آن‌ها مربوط به دوره سال‌های اولیه جمهوریت ترکیه است

 

شهربازی آنکارا

یکی از مکان های معروف توریستی یعنی شهربازی بزرگ آنکارا با وسعتی بالغ بر یک میلیون متر مربع یکی از بزرگترین شهربازی‌های ساخته شده در جهان است و بازی‌های آن مطابق با استانداردهای روز جهان طراحی شده‌اند. این شهربازی که وسیع‌ترین تم پارک قاره اروپاست

برج اتاکوله

یکی از نماد های شهر آنکارا یعنی برج آتاکوله آنکارا در مرکز شهر آنکارا واقع است. بلندی این برج به بیش از ۴۱۰ فوت ( ۱۲۵ متر) می‌رسد و در موقعیت پانورامیک قرار گرفته است، یعنی در هر نقطه‌ای از شهر آنکارا که باشید می‌توانید این برج را ببینید و همین‌طور از بالای این برج نیز می‌توانید تمام شهر آنکارا را زیر نظر داشته باشد

 

 
لیست هتل های پر فروس در تور های مسافرتی آنکارا

 

    هتل ONYX Business Ankara
    هتل Warwick Ankara
    هتل Sheraton Ankara

    هتل Etap Bulvar Ankara
    هتل Hilton SA Ankara
    هتل Best Ankara

    هتل Demora Ankara
    هتل Risiss Ankara
    هتل Rixos Grand Hotel Ankara

    هتل Swiss Ankara
    هتل Gold Ankara
    هتل Marya Ankara

    هتل Dafne Ankara
    هتل Holiday Inn Ankara
    هتل Radisson Blue Ankara

    هتل Class Ankara
    هتل Best Western Ankara
    هتل Amar Ankara

    هتل Siyav Otel Ankara
    هتل The Park Ankara
    هتل Seven Deep Ankara

    هتل Anemon Ankara Otel
    هتل Almer Ankara
    هتل Ankara Royal

    هتل Demonti Ankara
    هتل Cinnah Ankara
    هتل Grand Ankara

    هتل Bera Hotel Ankara
    هتل Prestige Ankara
    هتل The Mara Palace Ankara

    هتل Meyra Palace Ankara
    هتل Latanya Ankara
    هتل

سوالات متداول

نظرات

امتیاز 5.0 
تماس